fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Biroi Testulet Elnoke

Go down 
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Biroi Testulet Elnoke Empty
TémanyitásTárgy: Biroi Testulet Elnoke   Biroi Testulet Elnoke I_icon_minitimeKedd 19 Nov. 2013 - 7:25

Mint mar tudjuk, hogy a B.T. elnoke Albert Sandor utolso napjait tolti e tisztben! Lemondasarol nem kell ismertetot irni, hiszen eleg nyilvanosan inteztuk, ahoz, hogy titokba illetve csendbe ne tudjon maradni! Nos hatalmas koszonet a halatlan feladatert amit eddig a ligankat segitetted, tudom nem konnyu ezt a tisztet betolteni es mind ezt tudtad es valalltad, lemondasod megertem es elfogadom. Nehanyszor a mult heten es meg hetfon is probalkoztam nalad, hogy maradhass, de azt hiszem neked van igazad! Elveid mellett dontottel es nem mas kedvert, ismetelten mely meghajlas es emelem kalapom! Nagyon koszonom amit ertunk tettel! Koszonom!

A B.T. elnok szek elfoglalasat mar elozetesen elkezdtuk targyalni a het vegeig letisztazunk mindent es jelentkezunk a friss hirekkel!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
 
Biroi Testulet Elnoke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: