fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Hiányzások!

Go down 
+13
Tokos
Szonda Hunor
Lukács
Jocky
junioor
TMS
forizstibi
Nandor
Arpi
Fegyver
viper
RedDog
sztyepi
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
attyla3
Szentliga Versenyző
attyla3


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Oct. 18.
Age : 44
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 1 Márc. 2014 - 8:04

Nem leszek a Valencia nagydijon es az X6 szezonba.Koszonom szepen Lukacs Szabolcsnak a lehetoseget es minden Szentliga tagnak aki segitett valamiben,tudjatok kik.....az mar tul hosszu lenne hogy ide belefoglaljam(persze a PROFI-nak nem koszonok semmit).SOK SIKERT MINDENKINEK!Es persze a versenyeket fogom nezni,mert nagyon utosek.sziasztok
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 1 Márc. 2014 - 8:48

Nincs amit és nem kell semmit köszönj Attila, valamint amíg elköszönsz engedj meg nekem egy lehetőséget arra, hogy beszéljünk arról, hogy maradj! Négyszemközti beszélgetést amit mi határozunk meg ketten. A profinak ne dőlj be, nem éri meg, hogy azt tedd amit én, hagytam, hogy élvezkedjen. De ezt már évek óta játszod-ja! Rántsál rá s beszéljük meg!  Very Happy Amikor kezdenél fejlődni, jönnének az eredmények akkor nem kellene félre állni! Főleg azért nem szabadna ezt tenned, hogy valaki nyomására illetve véleményére! Nem éri meg. Wink Ne törődj a profinak csak velem volt baja de a ligát nem érinti! Irány a pálya.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 1 Márc. 2014 - 14:13

Várunk a díjkiosztón és ott beszélgetünk. Remélem eljössz.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Márc. 2014 - 6:18

Azt azért megköszönhetnéd, hogy sokszor visszafogtalak az autómmal, hogy ne menj a falnak. És Redivel tudok egyet érteni szívesen látnálak a dijkioszton!
Lukács én nem a profizást hanem a pénzügyi beszámolót várom tőled.
Redi akkor ezek a profizós beszólások, személyskedésnek számítanak és büntetendők?
Vagy csak ha én szólok be az lesz majd az Smile.
És felmerül még egy kérdés, ha Attila valóban nem lesz az x6 ban akkor az ő szavazata számít a következő szezonnal kapcsolatos döntésekben?
Vagy én is beneveztethetek 5-6 havert egy hónapocskára kifizetem a 15 lejeket és olyan szabályt fogadtatunk el amilyet akarunk aztán nem jönnek többet. Föleg azért kérdéses a dolog mert a döntések java része döntetlen lévén elnöki rásegítéssel születtek. Arra kérlek a kérdés logikai összefüggésére koncentráljatok és ne a kérdést feltevő személyére. Előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Márc. 2014 - 7:42

A szövegrész hiányos....


A hozzászólást Lukács összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 2 Márc. 2014 - 17:23-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
attyla3
Szentliga Versenyző
attyla3


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Oct. 18.
Age : 44
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Márc. 2014 - 11:04

''És Redivel tudok egyet érteni szívesen látnálak a dijkioszton!''-Kalman en amikor azt irtam hogy nem is szeretnelek megismerni ,en azt komolyan is gondoltam!!!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Márc. 2014 - 11:50

OFF : Olyan jó volt az elmúlt hét (forúm, ligaélet szemszögéből)
1/ Hamár a régi ligavezetőn lemondott (mert, hogy Nagy K rossznak látta! ) kaptunk egy új ligavezetőt, próbálja rendezni a dolgait.
2/ lezajlott egy verseny és csak egy óvás érkezett!!! (ez arra enged következtetni, hogy fejlödik a vezetési stilus , fejlödik a liga)

Sajnos rossz dolgok is napvilágra kerültek : Atilla bejelentette hogy nem akar tobbet versenyezni a következő szezontól, mert hogy unja a veszekedést stb. (K, köszönjük)

Kálmán : Attól mert valaki téged Profinak szólit az azért van mert te annak nevezted magad, (Koolman= Profi ) ugy is mondhatnánk hogy te kérted magadnak.

Sajnos , SAJNOS hogy a liga tagjai nem álltak egy emberként Lukács Szabolcs mellé , akkor amikor kellett volna. Nagyon egyettértek (szerintem még sokan) Sztzepi postjával, és tényleg meg kellene gondolod hogy miért is vagy itt a ligába_!!!!
Nekem úgy tűnik, hogy nem érzed magad jól, támadó hozzálááasod van, mindenkin fogást akarsz találni! Többen azon gondolkodtnak (tak) hogy jővőre nem versenyeznek a Szentligába! Egy-két embernek sikrült elvenned a kedvéd az egésztől, és ez a szám egyre csak nő és nő és nő.

Elveztettük egy jó vezetőt, és nem szeretném ha több veszteség érné a ligát: ezért azt javaslom hogy most egy emberkét álljunk ki Reddog, Lukács mellé és próbáljuk valahogyan a régi fényében tüntököltetni a Ligát. Kérem cselekedjunk és ne nézzuk, olvassuk a dolgokat, és ne tegyunk semmit.

Hajrá Szentliga!!!!
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Márc. 2014 - 16:56

szép volt Vilmos.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Márc. 2014 - 17:20

Én hajlandó vagyok változtatni álláspontomon mert nem kenyerem az ilyesmi, nekem nem szükségeltetik nyilvános bocsánat kérés, nekem az is elég ha felhív, e-mailt ír, vagy SMS-t, akár hozzánk is eljöhet eddig is eljöhetett, most sincs másképp! Én nem kívánok semmi olyant amit Kálmán ne tudna megtenni, csupán csak annyi, hogy kérjen a vádakért elnézést. Ennyi. Csak tegye meg és én hajtok fejet, ha kell, de úgy tudom már meg tettem. Soha senkit nem loptam meg, egy folt nincs a lelkemen, nincs priuszom, nincs tartozásom, ezzel nagyon bele gázolt a lelkembe! Ma-hólnap mi lesz Kálmán gyilkossá kiáltasz? Meddig mész még el? Húzzál egy határ vonalat amíg nem késő és azt próbáld betartani.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Márc. 2014 - 18:49

Nagyon ott a pont Vilmosnál, MINDERNBEN. Sztyepi - post, Profi - név, veszteségek, stb ....... azt kellene csinálni, csend és versenyezzünk.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Márc. 2014 - 21:10

Na...
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Márc. 2014 - 22:29

Nem vádoltalak semmivel a pénzügyi helyzet megismeréséhez joga van mindenkinek aki fizet! Előbb szeretnék egy beszámolót látni ennyit kérek, ez nem vád! És nem ott kezdödött hogy én beszoltam hanem valakiknek volt másokkal szemben méltatlan bejegyzésük tessék megtanulni olvasni. És a pont az elazámolás végére kell mindenki láthassa tisztán ki mennyit fizetett és mi lett a pénzel, ha olyan precizen van könyvelve akkor nem gond. És nem is baj vagy igen? Mikor lesz egy pénzügyi beszámolo? Az egyéb személyeskedések nem érdekelnek! Látni azeretném az elmult három évben ki menyit fizetett és mi lett a pénzel csak így lehet tiszta vizet önteni a pohárba és a sértő megjegyzéseket tvőket visszafogni, de látom a pont osztás a cél és nem más ha akarjátok én is adok egy pontot Wilinek csak lásuk mi történik a pénzünkel. Fizetett e minden ligatag tagdijat vag egyesek más pénzén személyeskednek! A kérdésem áll milyen jogon szavaz a jövö szezonról Attila ha már nem lesz és nem fizet?
Kértelek szépen a kérdéssel foglalkozzatok.
Attila ...
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeHétf. 3 Márc. 2014 - 7:12

Kedves Urak! A pénzügyi beszámoló 2014-Már.-03 18 órától kezdetét veszi, akit érdekel akit nem szeretettel várom én és a Liga vezető! Mindenkinek joga van, hallani látni! Helyszín a lakásom. Szerintem tudjátok, ha nehézség van telefonon elértek, nem szívesen teszem közzé a címet.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeHétf. 3 Márc. 2014 - 8:37

Ez már aljas! Tudod, hogy turnén vagyok a héten! Meg kell hirdet ni rendesen hogy bárki ott lehessen én nem haveri hanem pénzügyi beszámolót kértem és nem nálad és nem kocsmában! Ha hét év alatt egyetlen egy beszámoló sem volt akkor mi ez a sietség? Engem nem az érdekel, hogy átadod az új ligavezetőnek hanem az hogy mennyi pénz jött be az elmúlt három évben mindenki fizetett e és menyi lett elköltve és mire? De ha gondolod le is irhatod és valamely zárt csopprtban a ligatagok számára elérhetővé teheted! De ez AKI OTT LESZ S AKI NEM EZ ALJAS HÚZÁS! A multkor 24 óra alatt hoztad össze a gyűlést ez 12 óra gratula erre még én se számitottam!
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeHétf. 3 Márc. 2014 - 10:15

Lassan kezdett betelni a pohar, megkerlek szepen beneteket, hogy ezeket a dolgokat a megfelelo topikban targyaljatok es ne a hianyzasok topikban!!! Az egymas marcangolasat ey kulonallo topikban vegezzetek!
Kosz,
Fazek
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeHétf. 3 Márc. 2014 - 10:16

vagy telefonon, vagy feszbukon Shocked 
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeHétf. 3 Márc. 2014 - 17:32

Hogy te miket meg nem engedsz magadnak hallod? Aljas? Te ki vagy, hogy ilyesmiket mersz mondani illetve írni? -a munka adóm vagy? vagy te tartasz el?- kiazántiistenfasza, hogy itt nekem programot csinálsz? -talán tudod, hogy mikor érek én rá? -kb 2hónapig nem, leszek elérhető, délelőtt- délután programom van! különben is kinek is magyarázkodok, hogy miért is ma lett volna jó. Ide figyelj Kálmán én nem vagyok a bábud nem leszek a bábud és ehhez tarts magad! Mi ez a három éves sztori? Visszatérő emlék?  miért nem a hét éveset kéred? Én miért is kell a te programod után alkalmazkodjak? Honnan kellene tudjam a tartózkodásos hol létét? Együtt lakunk? Kálmán Kálmán!  Ha nem tudsz kellő hangnemben köszönni sem főleg fogalmazni inkább ne tedd! Srácok akkor én nem tudom mikor szeretné Kálmán a pénzeteket megszámolni, de egy darabon nem tudok segíteni ebbe! Jah, s a helyszín?- mi legyen? mert látom az is korlátok közé szorul. Van még egy bajom. Ezt a szezont lenyomom még akkor is ha belehalok, de a következő szezontól nem fogok Kálmánnal egy pályán versenyezni, vagy engem rugtok ki vagy Őt! Ott a pont. A forumra nem jövök fel, valakinek baja van velem hívjon. Sziasztok! Többet nem zavaROCK!  Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeHétf. 3 Márc. 2014 - 22:02

Az vagyok akinek a pénzével el kel számolj és azokéval akik fizettek mert az a pletyka járja hogy csak mi egyesek fizetünk és kettesek nem fizetnek csak észt osztanak és azt gondolom nem fair ès ezzel a beszámolóval tartozól ugyan azon az udvaron dolgozol és otz a havi programom kifügesztve onnan tudod! És kértelek ne aljaskodj csak számolj el! Ki fizetet és ki nem! Miért az elmult három év érdekel legyen az én titkom. De megnyugtatlak ha igaz ami hirlik nem kell te velem egypályán versenyezz, mert nálam a becsület nagy dolog! És egyébként is a hosszú barág titka a pontos elszámolás!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeHétf. 3 Márc. 2014 - 23:14

Csak vissza térek 1 vagy 2 mondatra.

Nos, vegyük sorra, az, hogy mi egy udvaron vagyunk én avagy te nem követet a másik egység programját. Nem értem, hogy miért kellene kövessem. Na de mindegy legyen az én hibám.

Az hír valószínű a BLIKKbe jelenhetett meg. Ugyanis ezt nem engedhetem meg még magamnak sem, nemhogy másnak! Amúgy tudtam illetve sejtettem a gondod, vagyis hogy miért vagy zabos! Én ezért vagyok nyugodt! Mert nincs gond! Amúgy üdvözlöm a hír szerkesztőt, tehet egy szívességet!

A beszámolót természetesen megtartjuk ahogy ma neki is ugrottunk, össze is ültünk, de őket nem ez érdekelte.

Nos én őszintén sajnálom, hogy a stílusod agresszív, támadó, ez nekem sértő és nem engedhetem meg senkinek, hogy velem így bánjon. Őszintén örvendek, hogy nem leszünk egy pályán.

A beszámolót nem fogom tudni behatárolni de nem kell senki aggódjon, mindenki fizet, mindenkinek egyformán van.

Csak azt nem értettem az egészből, amikor nálam voltatok, miért is nem kérdeztél rá? Mutassam meg és ennyi, most nem tartanánk itt!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeKedd 4 Márc. 2014 - 4:08

Semmit nem kell! De ha nem az udvarról hanem onnan hogy mondtam neked hogy nem leszek vagy olvashatad ebben a topikban ahol vagyunk, hogy nem leszek Brazilon. A Blik... Nem a te pénzedről hanem a Liga pénzéről kérdezek így miért támadás? Miért agresszió? Egy árva kérdés volt? Mi a támadás? Olvasd vissza az összes bejegyzésem annyi vád volt, hogy valamiért nem informálod a ligatagokat csak a haverokat a belső kört ennyi! És ez tény! A susmus nemtetszik, hogy egyes ligatagok nem méltók hogy nyiltan és tisztán informáld öket. Lehet hogy nem jöttél rá de a liában vannak egyesek és kettesek és elnökként ezt nehezményeztem. Ennyi a részrehajlás ez volt vád ez sérthetett és sérthet meg az, hogy a liga mindenkié a kényelmetlen és más véleménnyel rendelkezőké is! És aki köz pénzt azaz egy közösség pénzét adminisztrálja kezeli az nyilvánosan el kell számoljon a pénzekkel. Mi ebben a sértő? Ez a világon mindenütt így van! Hogy azt mondtam aljas húzás hogy arra a napra teszed a beszámolót amikor tudod nem vagyok a városban, hát nem az? Persze lehazudhatod hogy nem mondtam lehet nincs tanu mondhatod hogy nem kötelező látnod a bábszínház programját ami mellet naponta el kell menj ha melóba mész de azt hogy a hiányzások topikban vagyunk ahol beírtam hogy nem leszek és ahol az Attila személyeskedő bejegyzését megerősítve sőt még személyeskedőbbé téve fröcsögsz a gyülölettől erre mit mondjak? ... Nagyon messzire mész azt kéred a közösségtől hogy hogy valaki ellen foglajanak állást csak azért mert más véleményen vagyok mind ti vagy öten hát mi ez Lukács gondolj bele és azt állítod hohy a közösségért teszed... én is a közösség tagja vagyok sőt ha tetszi ha nem alapító tagja bármenyit beszélek! Euen gondolkodj el mi is az ami a gyülöletedet táplálja? Mert hiába írod áhitattal vagy szép nyelvezetben hogy vagy én vagy ő mert ez aljas megosztó húzás bármilyen nagy bünt követtem is el! Miért nem tudhatja a liga tagsága hohy van egy bankszámlája és egy bankkártyája a ligának miért a kolégáidtól az udvaron kell megtudjam? Miért? Miért nem tudhatja bárki? Miért nem tudhatjuk ha kiváncaiak vagUnk rá hogy mire költöd a pénzünket? Miért nem tudhatják a ligatagok hogy készülőben az egyesület? Miért? Ha csak nem azért mert egyeseket ki akarsz zárni! Például mint most engem! Na ez a valóban keresztényi cselekedet! Én vagy ő na ezért nem nyilvános semmi mert ez a gyanakvó gyülölködö atitüd van valójában benned de miért is elgondolkodtál már ezen?
UI Ez a beszélgetés a ligáról a liga ügyeiről szól ez a fórum ezért van! Lehet nem ebbe a topikba tartozik de engem itt ért sértő semélyeskedő megjegyzés kettő is és itt próbálok válaszolni rá! Nem kötelező olvasni sőt állást foglalni sem. Köszöm a megértéseteket!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeKedd 4 Márc. 2014 - 7:38

Kálmán, szó sem esett arról, hogy nem lesz beszámoló, ez neked így be kattant és ezen lovagolsz. Hogy miért nem tudsz a számláról? -lehet azért mert Január végén nyitottam és ahogy ezt megtudtad azóta ütöd a tam-tam dobot, füst jelek meg minden extra. Hogy miért fogalmam se volt! Most már tudom. Csak direkt kérdéseket soha életedbe nekem fel nem tettél!  Csak kétértelmű arrogáns vádakkal jöttél nagy betűkkel leírva, éreztetve hogy itt aztán hű meg há! Senki nem élvezi, lehet egy két ember igen de nah... Botinak azért kell elmondani az infót, hogy te tudjál róla, ezt sem tettem másképp. Ha nincs kérdés nincs válasz. Az, hogy a kérdést a tegnapra sikerült mindenkinek megértse az nem teljesen jó teljesítmény 2 hét alatt.
Azért meg végképp ne haragudjál, hogy nem tartottam észbe a programod. Van a fejemen elég, örülök, hogy a mostani időkbe a családomra tudok koncentrálni. Műtéti beavatkozásra készülünk, így ha tudom követni az én programomat az már jó. A susmust lehet azért érzed mert nem vagy (voltál) itt velünk, eltűnsz időkre, se hír se hamu. Hogy akartál napi renden lenni? Ha elmegyek egy turnéra pár nap alatt kiesett dolgok miatt elölről kellett kezdjek mindent, hogy napi renden legyek. Az utóbbi 3 évbe hányszor voltál focizni? Kocsmázni? Semmi más nem történik csak spontán beszélgetés ahol némi info kiszabadul akarva akaratlanul. Olyan is volt, hogy a liga tagok közötti beszélgetése által nem is került szóba a liga és volt fordítva is. Azt hogy a pénz nincs meg, ezt többet ne feszegesd mert már unom, inkább azt kellene kitaláld, hogy mikor nézed át! Amikor megbizonyosodtál, hogy Vili és Én is fizetek, akkor mi fog történni? Mert nem fogom hagyni hogy felhúzott vállal arrébb sétálj! Mert még egyszer kihangsúlyozom MEGVÁDOLTÁL! És ezért nem vagyok hajlandó veled egy pályán tartózkodni. Se foci, se színészi, se virtuálisan! Ha a liga azt mondja mert jó esély van rá, hogy Én menjek, megteszem! Tudok róla, hogy nincs más Szentliga a világon, de ettől még nem dől össze a világ, már voltam be iratkozva más ligába de vissza hívtak! Most más a helyzet, nem tartozok felelősséggel senkinek, nem nyomja lelkem senki bánata. Még azok után is ahogy meghurcoltál még most is abban hitben vagyok, hogy jól végeztem a munkám dolgom, amikért lelkemből fizettem is rá, de az anyagiak az utolsók ha az ember valamit igazán szeret. Az összeget beszámolod és azzal is végeztem. De nem leszek egy pályán veled SOHA. Soha, egyik ok azért mert bármi incidens is előfordul a pályán ebből csak a vita fog kirobbanni. A másik az erkölcsi! Nem teszem ki magam annak veszélyének, hogy a következő hónapokba gyilkost kiáltsanak utánam! Nem kötök olyan kompromisszumokat amire nincs szükségem!
Az utolsó mondatod az a legletisztultabb kifejezés és kedvenc idézetem édesapámtól és egész életemben erre törekedtem és így járok el!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeKedd 4 Márc. 2014 - 9:21

Az egy biztos Hogy LUKÁCS SZABOLCS te nem mész sehová itt maradsz köztünk.
Senki sem feszegeti a hurt Kálmán csak te kötekedsz. Én is fizetek szezononként 6000 ft-ot de nem vádolok meg senkit hogy hová teszi a pénzemet. Mindenhol van egy bizalom határ amit nyujtani kell a másik felé. Kilett hirdetve mikor lesz beszámoló és ne 1 emberért igazodjon már mindenki. Ha ez nem tetszik neked akkor ellehet menni. Nemrég engem feszegettél hogy mit keresek itt, hogy ki mert engem idehozni. Ez is személyeskedés és sértő volt. Kicsit te is magadba nézhetnél végre hogy mit müvelsz feszéjezteted a hangulatot és a liga jövöjét. Sokan miattad nem akarnak indulni a kövi szezonba hogy mi megy itt a fórumon a veszekedések meg a többi.. Gondolkodj el ezen. Inkább a versenyzésre koncentrálnál ne arra hogy üzd szét a ligát.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 5 Márc. 2014 - 18:53

A héten minden letisztázódik....
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 5 Márc. 2014 - 19:09

RedDog írta:
A héten minden letisztázódik....
Remélem .... Amugy csak megérősítem hogy ha választani kellene .. LUKÁCS gyere versenyezni ..Smile
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 6 Márc. 2014 - 11:31

Nem leszek Valencian sok sikert mindenkinek Mello.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzások!
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Hiányzások
» Hianyzasok
» Hianyzasok.
» Hiányzások!
» Hiányzások!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X5-
Ugrás: