fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Európa Nagydíj

Go down 
+6
Fegyver
willyKEE
Lukács
TMS
RedDog
Koolman
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Európa Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Európa Nagydíj   Európa Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 28 Jún. 2013 - 9:24

Most latom en is hogy BT vagyok, azt hittem hogy ha erintett vagyok nem lehetek ! Na de csak ma delutan tudom megnezni az esetet.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Európa Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Európa Nagydíj   Európa Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 29 Jún. 2013 - 0:45

Első óvás:

Az esetet megnézve egyértelműnek tünik, hogy itt Péterfi Árpád a hibás mivel jócskán elmérte a féktávot, jóval nagyobb tempóban esett a kanyarba be, mint, ahogy be lehet venni. Ha Tamás autója nem tartozkodik ott Árpi a bukótérig sodrodott volna, gyakorlatilag az FSR autója állitotta meg ebben.
Az eset után valószinüleg mindkét autó sérült, de a vétkes az Árpi volt, aki ugyan Tamás mögött maradt az eset után és a szabályzat szerint +20 másodperc járna ezért. Azonban Árpi nem fejezte be a versenyt, ezért a B.T. +5 rajthelyes büntetést osztott ki neki.

Második óvás:

Ebben az esetben még Tamás nem volt teljesen Csaba mellett, igaz, hogy talán kicsit későn zárta le Csaba az ívet de még az éppen a határon belül történt. Így ebben az esetben a B.T nem talált semmi szabálytalant.

Egyéb büntetések:

Feher vonal:
Lap 1:
Kis Nemet Istvan

Lap 13:
Gyorkovacs Janos

Lap 43:
Szabolcs Lukacs


Árpi, nem teljesitett levezetőkört, 5 rajthelyes hátrasorolás a következő futamon.

Horváth Tas több mint 50 másodpercet a pályán hagyta az autót, ezért a következő futamon a boxutcából rajtól.

Györkovács János üzemanyag nélkül maradt, ezért + 20 másodperces büntetésben részesült.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Európa Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Európa Nagydíj   Európa Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 29 Jún. 2013 - 1:05

Vili, írd le pontosan mire vársz választ, milyen fellebezésre, mert gözöm sincs. Nem voltam képbe akkor mivel nem vettem részt azokon a döntéseken.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Európa Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Európa Nagydíj   Európa Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 29 Jún. 2013 - 1:15

Lori : pm kuldtem .....

Ha Lukácsot megbuntették akkor ezt azt jelenti hogy mentunk egy helyet felfelé, azaz eelpbb végeztunk mind valójában ___?????? !!!!!!!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Európa Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Európa Nagydíj   Európa Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 29 Jún. 2013 - 1:45

Azok akik feher vonalasok, azoktol be kell kerni a replayt, ha azt allitja, hogy a sajatjan nem megy ra.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Európa Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Európa Nagydíj   Európa Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 29 Jún. 2013 - 8:42

Elméletileg igen Vili.

Gyakorlatilag nem, mivel a versenynek vége volt, már a kockás zászló alatt mindenki át jött, én a box utcába jöttem át a kockás zászló alatt!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Európa Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Európa Nagydíj   Európa Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 29 Jún. 2013 - 13:33

Ötödször is Kerem a Bt hogy a penteki hivatalos teszt pontjait adja hozza a pontáláshoz
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Európa Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Európa Nagydíj   Európa Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 29 Jún. 2013 - 14:25

Na de Kálmán, ötször nem szabad hozzá adni! négyszer nem elég? Holnap Alfréd kijön a szolgálatból és délután eszébe juttatom és megoldjuk!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Európa Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Európa Nagydíj   Európa Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 30 Jún. 2013 - 16:59

Tamas írta:
Azok akik feher vonalasok, azoktol be kell kerni a replayt, ha azt allitja, hogy a sajatjan nem megy ra.

Én átmentem a fehér vonalon, már a verseny alatt is mondtam a csapatnak és a verseny után is TS-en a közös szobában.

Üdv,
Sztyepi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Európa Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Európa Nagydíj   Európa Nagydíj - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Európa Nagydíj
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Europa nagydij
» Belga Nagydíj
» Japán nagydíj
» Német nagydíj
» Szingapúri nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: