fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Esemény Felhívás!

Go down 
+2
viper
TMS
6 posters
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Esemény Felhívás! Empty
TémanyitásTárgy: Esemény Felhívás!   Esemény Felhívás! I_icon_minitimeKedd 18 Jún. 2013 - 11:01

Hali,

Szeretnem felhivni figyelmet a SzentLiga kozosegnek, hogy junius 29-en (szombat), szervezunk (Odi, Andraska es en) egy egynapos bicikliturat. Ezert aki reszt szeretne venni az kifejtheti majd itt a topikban.

Roviden az infokrol:
- 93.4 km a tav
- hamarosan csatolok terkepet is
- nem verseny jellegu
- finom vegyes terep (erdo + aszfalt)
- ajanlott a Mountain Bike jellegu bringa

Bovebb infokert itt lehet erdeklodni vagy nalam telefonon.

Itt a terkep:
Esemény Felhívás! K0oe
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Esemény Felhívás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Esemény Felhívás!   Esemény Felhívás! I_icon_minitimeSzer. 19 Jún. 2013 - 13:16

Mint már emailben is jeleztem érdekelt vagyok a témában remélhetőleg nem jön semmi közbe. Egy nappal azelőtt Maroson leszek, de szombaton elvileg itthon vagyok.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Esemény Felhívás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Esemény Felhívás!   Esemény Felhívás! I_icon_minitimeVas. 23 Jún. 2013 - 15:26

Amennyiben nem jön közbe semmi váratlan és nem lesz a napon negyven fok fölött (tehát enyhül ez a néhány napja tartó kánikula), akkor én is csatlakozom!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Esemény Felhívás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Esemény Felhívás!   Esemény Felhívás! I_icon_minitimeHétf. 24 Jún. 2013 - 12:48

Aki szeretne jellentkezni, az megteheti meg.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Esemény Felhívás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Esemény Felhívás!   Esemény Felhívás! I_icon_minitimeHétf. 24 Jún. 2013 - 15:22

Megyek ha lesz belole valami.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Esemény Felhívás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Esemény Felhívás!   Esemény Felhívás! I_icon_minitimeHétf. 24 Jún. 2013 - 15:28

Lesz, ha valami valtozik vagy le lesz fujva akkor tudatom mindenkep!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Esemény Felhívás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Esemény Felhívás!   Esemény Felhívás! I_icon_minitimePént. 28 Jún. 2013 - 13:42

Gyulekezes holnap reggel 08ºº orakor a Konyvtar elott.
Indulas 08.15 orakor, aki kesik az vagy lemarad a bringazasrol vagy utanunk jon.

Aki meg szeretne csatlakozni az megteheti nyugodtan, csak reggel legyen a helyszinen.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Esemény Felhívás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Esemény Felhívás!   Esemény Felhívás! I_icon_minitimeSzomb. 29 Jún. 2013 - 22:04

A dolog nagyon jol sult el, banhatja aki kihagyta, Tokos Csabanak kulon kalandosra sikerult a kiruccanas.
Majd ha gondolja roviden beszamolhat rola.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Esemény Felhívás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Esemény Felhívás!   Esemény Felhívás! I_icon_minitimeVas. 30 Jún. 2013 - 13:50

Hat igen ez egy nagyon kallandos tura volt a Kalland szamomra a vadastetton kezdodott amikor elszakadt a  valtom de eszt orvosolni tudtak a fiuk mert kiiktatak nekem a hatso valtott   affraid  es ez utan fojtatodtt a Kalandos turazas persze itt mar jo volt a hangulat mert en egy vadi uj bringaval vagtam neki enek a turanak amit 16 eve hasznalok asztan beertunk Szaraz Ajtara ahol egy jo sor utan fojtatodot a kaland asztan jott egy kis kittero asztan mielot Zalan patakara vetuk volna az iranyt Hat megtortent az ujabb csoda a Hatso kerekem elkezdet hasadni majd al fiuk zsakal bekotek majd nagy kinal felpompaltuk ugyebar mert ebben a csodaban volt egy csavar is a szeleptu is beata a dereket de  szerencsere megtartotta a levegott es tovabb mentunk nem tudom kihagyni aszt a gondolatott hogy itt is remek volt a hangulatt a fiuk kotott banyasztak az utszelerol mintha eresztek volna hogy ez nem birja ki hazaig.Mielott bertunk volna Zalan patakara a kotes megszakadt igy hat kikellet erszuk a levegot hogy ujra tudjuk kotni de itten mar a szeleptu makacsolta meg magat igyhat belso gumit csereltunk asztan viszakottuk es kovetkezet egy mindenkitt probaratevo szakasz kivat annak aki nemtudot valtani egyetsem asztan beertunk Zalanba ahol jott az ujabb csoda kilyukat a hatso kerekem ismet igy asztan a tobbiek folytatak a utjukat Korospatakra en meg hivtam egy magan taxit .
 
Koszi a fiuknak a segitseget,,..,,,,...............affraid
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Esemény Felhívás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Esemény Felhívás!   Esemény Felhívás! I_icon_minitimeVas. 30 Jún. 2013 - 16:44

Jól van srácok! Bánom is hogy nem lehettem ott meg nem is, muszáj volt a családom mellett maradnom, megérte! Tehát egyik szemem sír a másik nevet! T. Csaba te tényleg megjártad a poklok tornácát! De lényeg, hogy haza értetek szerencsésen!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Esemény Felhívás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Esemény Felhívás!   Esemény Felhívás! I_icon_minitimeHétf. 1 Júl. 2013 - 11:34

Hat en is mentem volna ha lett volna egy jo biciklim en akartam mondani Tokos hogy varosi biciklivel ne induljal el en mar egyszer megjartam meg a retyi tohoz sem ertem el azert is nem jelentkeztem de ez van
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Esemény Felhívás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Esemény Felhívás!   Esemény Felhívás! I_icon_minitimeHétf. 1 Júl. 2013 - 15:44

Eddig minden jel arra mutat, hogy meg lesz ilyen, mert igeny az van!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Esemény Felhívás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Esemény Felhívás!   Esemény Felhívás! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Esemény Felhívás!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Felhívás ....!!!!!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Megbeszélések, események-
Ugrás: