fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 BT struktura SzentLiga X4

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

BT struktura SzentLiga X4 Empty
TémanyitásTárgy: BT struktura SzentLiga X4   BT struktura SzentLiga X4 I_icon_minitimeKedd 14 Május 2013 - 12:53

BT struktura a SzentLiga X4 szezonra!

BT elnok:
Albert Sandor - Point Team

BT tagok:
Peterfi Arpad - BlueBird Racing
Lukacs Szabolcs - FSR
Venczel Alfred - Red Vipers
Fegyver Botond - Voros Angyalok
Dumitru Florin - Angry Birds
Nagy K Kalman - Sepsi Szim Sport
Szabo Lorant - Star racing Team

A BT kimenetele:
Ha valamelyik BT tag nem tud reszt venni a dontes hozatalba, kulso okok miatt, akkor kinevez egy mas BT tagot a csapata kereten belul es jelzi majd azt ha lehet irasban az adot ovasi topicban, vagy tudatja azt a BT elnokkel szemelyesen.

A BT donteshozatala:
A futam utani ovasok, ki irasra kerulnek, ahol mar meg lesznek hatarozva minden egyes esetre a BT tagok. Azokat a BT tagok ellemzik es tudatjak dontesuket irasban a BT elnok fele. Utolag a BT elnok osszegzi az allaspontokat es kihirdeti a dontest.

Amit figyelembe kell tartani, az az, hogy az ovasok meg kell tortenjenek a futamot kovetoen, ejfel utani 01ºº oraig.
Masnap delelott pedig ki irasra kerulnek az ovasok es az erintet BT tagok a donteshozatalban. A vegso dontest szerdan este 21ºº oraig kell kozolje majd a BT elnok, ezert idoben at kell neki kuldeni a donteseket.

*van es lesz meg letisztazni valo, de diohajban ennyit tudtam osszefoglalni.


A hozzászólást Tamas összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 15 Május 2013 - 11:03-kor.
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

BT struktura SzentLiga X4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BT struktura SzentLiga X4   BT struktura SzentLiga X4 I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 10:59

En nem vagyok BT tag az angyaloktol senki vagy ez csak erre a futamra szol?

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

BT struktura SzentLiga X4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BT struktura SzentLiga X4   BT struktura SzentLiga X4 I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 11:03

De igen az vagy, csak kimaradtatok mert nem lattam a neveteket a futamon reszt vevok kozott. Be rakom, es majd ezutan ott lesztek, mert most ugysem tudtok BT-ni mert nem vagy idehaza ugyebar, es azt hiszem megvannak mar a dontesek.
En neztem el sajnalom, de a fenti strukturaba bekerulsz perceken belul. Bocsanatot kerek ezert a figyelmetlensegert mindenkitol.
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

BT struktura SzentLiga X4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BT struktura SzentLiga X4   BT struktura SzentLiga X4 I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 19:57

Nincs baj csak azt hittem kirugtak!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

BT struktura SzentLiga X4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BT struktura SzentLiga X4   BT struktura SzentLiga X4 I_icon_minitimeCsüt. 16 Május 2013 - 13:57

Ket labbal rugtak ki Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

BT struktura SzentLiga X4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BT struktura SzentLiga X4   BT struktura SzentLiga X4 I_icon_minitimeSzer. 5 Jún. 2013 - 21:39

Tobbe nem vagyok BT tag. Felhivtak a figyelmem, hogy en vagyok az egyetlen aki maskepp dont, mind a tobbi.
Lehet, azert mert en nem csak az adott pilanatot ellemzem, hanem azert mert a versenyre valo kimenetelt, bizonyos korokot, aktualis poziciokat, mindent megnezek. Ez az en hibam. Nem csak azt nezem, hogy akkor mi volt/van.

Bocsanat!

Remelem Fazek elfogadja, helyettem, ezt az allast. Mert en tobbet nem foglalkozok. Inkabb legyen ugy dontve, amit a szabalyzat ir, ne ugy, hogy mikor es hogyan tortenik.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

BT struktura SzentLiga X4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BT struktura SzentLiga X4   BT struktura SzentLiga X4 I_icon_minitimeCsüt. 6 Jún. 2013 - 11:55

Meg 1-2 szezon es majd megint emeljuk a tagdijjat, hogy kulso BT-nek fizessunk, mert bentrol mar nem lesz aki csinalja. Hajra!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

BT struktura SzentLiga X4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BT struktura SzentLiga X4   BT struktura SzentLiga X4 I_icon_minitimeCsüt. 6 Jún. 2013 - 16:26

Bocsanat, de nem ertem fel ehez a feladathoz.

Nem vagyok magamnal, amikor dontok.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

BT struktura SzentLiga X4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BT struktura SzentLiga X4   BT struktura SzentLiga X4 I_icon_minitimeCsüt. 6 Jún. 2013 - 17:53

Pihent vagy, nem rad értettem!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

BT struktura SzentLiga X4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BT struktura SzentLiga X4   BT struktura SzentLiga X4 I_icon_minitimeCsüt. 6 Jún. 2013 - 18:00

Nekem az agyam mindig pihen Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

BT struktura SzentLiga X4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BT struktura SzentLiga X4   BT struktura SzentLiga X4 I_icon_minitimeCsüt. 6 Jún. 2013 - 19:11

Azért van több BT tag mert egyértelmű, hogy az emberek eltérően látnak/értelmeznek dolgokat Redi, nincs azzal semmi baj. Szerintem a te meglátásaid és hozzá állasod rendben van. Az Árpi esete vígan beleillene az elméletedbe, ha nem féktáv közelében és nem Árpi lenne a főszereplő, mert O nem arról híres, hogy ilyen cselekhez folyamodna. Ne feltételezzünk egymásról ilyeneket, még ha a látszat azt is mutatja.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





BT struktura SzentLiga X4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BT struktura SzentLiga X4   BT struktura SzentLiga X4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
BT struktura SzentLiga X4
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» BT Struktura
» Pro SzentLiga X4
» Szentliga 22
» RIP Szentliga
» Figyelmeztetések -Szentliga X8-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: