fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szezon előtti változások...

Go down 
+4
TMS
RedDog
Koolman
Lukács
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeSzomb. 11 Május 2013 - 12:38

1. A szezon kezdetét egy olyan változás vette kezdetét amit a liga alakulása óta nem tettünk meg, ez a havi tagdíj személyenkénti 15 ron-ra változott.

2.
Ami a pontrendszerét illeti a ligának és a jelenlevő 7 csapat egyértelműen elfogadta az új pontrendszer ami elképzelés képen közelebb nagyobb és még inkább motivációt nyújt a versenyzőknek a pozíció szerzésre!

A pontozás a következő:

01 - 60p
02 - 51p
03 - 43p
04 - 36p
05 - 30p
06 - 25p
07 - 21p
08 - 18p
09 - 16p
10 - 15p
11 - 14p
12 - 13p
13 - 12p
14 - 11p
15 - 10p
16 - 9p
17 - 8p
18 - 7p
19 - 6p
20 - 5p
21 - 4p
22 - 3p
23 - 2p
24 - 1p

Ezek a pontok akkor léphetnek érvénybe ha a pilóta a verseny végéig küzd és a kockás zászló alatt elhaladt. Megszűnt a kockás zászlóért járó 2 pont!
Ami a pontokat továbbá érinti a pénteki szabadedzést úgy szavazták meg csapatvezetőink, hogy érdemesebb 1/1 pontal jutalmazni az első három leggyorsabb versenyzőt!

Megszünik a 75% versenytávra járó pontozás.

3. Megváltozott a pénteki 21 órai limit megfutásának az időpontja, Szombat 21 órára módosult. Erre az időpontra kell mindenkinek a kötelező 30 körös pálya ismereti körökkel rendelkezni, ellenkező esetben csakis a BOX-ból indulhatnak. A sorrendet, ha többen vannak azt a Q1 ben dönthetik el! Továbbra is érvényben van a 107%-os limit szabály!

4. A versenyeket követően maximálisan 2 óra leforgása alatt meg kell történjen az óvás!(Kedd 01-00 h) A gyorsabb B.T. döntések végett. Szerda 21 óra a határ idő a döntéseket a B.T. tagok be kell küldjék illetve közzé kell tegyék. A B.T. tagokkal való infókat lásd a B.T.struktúra menü pontnál!

Ha valakinek eszébe jut, valami ami változásokat iktattunk be kérem emlékeztessen mert nem való színű, hogy mindent meg jegyeztem. Köszönöm segítségeteket!

A legközelebbi csapat egyeztető Május 31 péntek 19 óra. Ts-en



Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeVas. 12 Május 2013 - 12:22

Csak morfondírozás de elgondolkodtam az elmúlt évek BT struktúráin mikor, hogyan működött és valamilyen szinten mindig nehéz volt az utólagos összegyűlése a BT-nek és arra gondoltam mi lenne, ha megpróbálnánk azt, hogy verseny után van 1 óra az óvásra és addig kifúja az ember a futamot és aztán az óvásra a BT akkor este elemezné és válaszolna is mert + 1 órát maradni könnyebbnek tűnik mint újra összejönni az F1 ben is van, hogy futam után döntenek de azonnal, nem tudom jó vagy jobb lenne-e csak morfondíroztam és gondoltam ide írom gondolkodjunk közösen, lehet szamárság, de talán egy eszmefuttatást megér.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeVas. 12 Május 2013 - 12:29

Igen, ilyesmin törtük a fejünk, de nem ártana ezt előre kipróbálni, pl. holnap! Ha nem megy akkor még mindig ott van a másik variáns!

Ehhez elengedhetetlen az, hogy az óvás futam után létre jöjjön, azonnal és, hogy másnapra ne gondolja meg magát valaki, hogy óvnom kellett volna.

Sokan tudjuk azt az érzést, hogy csütörtökön még nem tudtuk, hogy a hétfői versenyen hányadikok is lettünk. Ezért kezdtük el a folyamat rövidítését!

ui. Holnap leszel Kálmán?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeVas. 12 Május 2013 - 12:50

leszek igen lehet lazának kell lenni kipróbálni ha nem műkszik visszaállni de mindenképp jó lenne lerövidíteni gyorsabbá és egyértelművé tenni óvás döntés esetleg felebezés érvekkel azt már egyszerűbb másnap is megvitatni mert már előző nap átnézte az ember és csak a felebezés szempontja szerint kell átgondolni a Bt döntés a felebezésre talán könnyebb és gyorsabb.
UI Igen leszek

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeVas. 12 Május 2013 - 13:52

Ezt en is feldobdtam volt, a kifogas a kesoi ora volt. Masnap melo, stb....
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeHétf. 13 Május 2013 - 13:07

Huni: el kellene kuldeni a valtozasokat, egy par mondatban Muneznek. aartvinfo@gmail.com erre az email cimre.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeHétf. 13 Május 2013 - 13:19

Szabi atkuldi, es azonkivul megint keszul egy adatfuzet szamukra.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeHétf. 13 Május 2013 - 14:42

RedDog írta:
Huni: el kellene kuldeni a valtozasokat, egy par mondatban Muneznek. aartvinfo@gmail.com erre az email cimre.
Szerintem annál rövidebben, tisztábban, mint ahogyan az előzetes első felében olvasható nem igazán lehet tudatni. Rolling Eyes

Elküldhetem egy az egyben azt a szöveget is, ha a honlapra nem jön fel és nem olvassa el, de Tami azt mondta, hogy Szabi küldi, akkor nem küldöm én is.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeHétf. 13 Május 2013 - 15:19

Szabi most nem tudja elküldeni, Very Happy beszéltem Alfréddal és megkértem hogy szóljon Huninak. De kérlek akkor küld el Huni. Köszi.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeHétf. 13 Május 2013 - 15:52

Lukács írta:
Szabi most nem tudja elküldeni, Very Happy beszéltem Alfréddal és megkértem hogy szóljon Huninak. De kérlek akkor küld el Huni. Köszi.
Küldetés teljesítve!

Nézzétek meg az elküldött anyagot, hogy még valami fontos információ maradt-e ki, mert ha igen, akkor még estig lehet pótolni:

Szezon előtti változások... Nvtelen1a

Szezon előtti változások... Nvtelen2m
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeHétf. 13 Május 2013 - 16:59

nem az elso 10 versenyzo jut tovabb????? en ugy tudom
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeHétf. 13 Május 2013 - 17:15

De igen, az első tíz kell tovább jusson! Köszi Vili
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeHétf. 13 Május 2013 - 17:24

Lukács írta:
De igen, az első tíz kell tovább jusson! Köszi Vili
Erről az újításról megfeledkeztem, bocsi. Szóltam neki is.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeHétf. 13 Május 2013 - 17:28

ok, én is!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeKedd 14 Május 2013 - 22:35

Eszrevetel:
A szabalyzatban a 20.1 pontot at kellene irni

Idézet :
20.1 Az óvásokat kedd 00.00 óráig (éjfélig) kell benyújtani. Ellenkező esetben semmissé nyilvánítódhat az óvás. A B.T. a legrövidebb időn belül kell az eseteket megvizsgálja, határidő az a péntek 20 óra, amikor legkésőbb kell közöljék döntésüket. A B.T. köteles minden óvásra válaszolni és dönteni.

Igy lenne a helyes:

20.1 Az óvásokat kedd 01.00 óráig kell benyújtani. Ellenkező esetben semmissé nyilvánítódhat az óvás. A B.T. a legrövidebb időn belül kell az eseteket megvizsgálja, határidő az a szerda 21 óra, amikor legkésőbb kell közöljék döntésüket. A B.T. köteles minden óvásra válaszolni és dönteni.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeKedd 14 Május 2013 - 23:15

Hetfo 01:00 oraig
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeKedd 14 Május 2013 - 23:27

Az mar kedd!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 7:15

Köszi az emlékeztetőt, megoldva!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 9:57

hetfo vagy kedd?? penteken meg hetfo volt, szerdan mar kedd?, vagy mar kedden is kedd volt?
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 10:08

A futam es Q kezdodik hetfon 21ºº oratol, ami tart kb 23ºº oraig. Utana van ket ora ami alatt be lehet nyujtani az ovas. De mivel atmegy az ejjfel utan 01ºº orara, igy az mar keddnek szamit.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 13:52

Nem tudtam hogy hova irjam .... ide sem talal de nem akarttam uj topicot.

Beszelgettunk meg regebb hogy ne menjen tetnelkul a bajnoksag, hogy dijazni kellene a legjobb versenyzot a bajnokot... a bajnokcsapatot valami kezzelfoghato dologgal. En bem tudom hogy hogyan maradtunk evvel az otlettel.... beszeltetek rola????

en szemelyszerint tamogatnam a dolgot. mindenkeppl anyagi vonatjozasu kell legyen a dolog de nem feltetlenul kezpenz vagy ilyesmi..... azt javaslom hogy tagdijban lehetne jutalmazni a versenyzoket,csapatokat....... pl: bajnokcsapat csak a tagdij felet kell befizesse / a bajnoknak 3 honapot jovairunk ..stb szerintem ezt jol ki lehetne talalni...... megemelkedne a tet ami segitene a versenyzoknek , motivaltabbak lennenek.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 13:29

Willike drága mikor tudunk a honlaphoz hozzáférni, hogy picit rendezzük a csapatokat tegyünk fel infókat cikkeket stb. Hm?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimePént. 24 Május 2013 - 13:46

kedves kalman...

adtam jogot ..uj cikket fel tudsz tenni .... figyelni a kategoriakra pls.... es editalni tudod a szimsport cikket is
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimePént. 24 Május 2013 - 14:25

Mekkora szeretet Very Happy Kedves, draga ...... bounce
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitimePént. 24 Május 2013 - 14:28

Imádjak egymást Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szezon előtti változások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szezon előtti változások...   Szezon előtti változások... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szezon előtti változások...
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Fontosabb változások!
» X5 szezon Pro bajnokság.
» Szentliga XIV (a következő szezon)
» X9-Szezon (mód) kérdései és visszajelzései. Főbb vonásai!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X4-
Ugrás: