fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mod visszajelzés!

Go down 
+12
Tokos
Koolman
willyKEE
sztyepi
Lukács
Okoska92
Lóri
RedDog
Sas
Arpi
LehelFekete
TMS
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 13:02

Megkerunk mindenkit, aki barmilyen rendelleneseget tapasztal a modal kapcsolatosan, az tegye meg itt annak jelzeset.

Koszonjuk!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 13:05

Panaszomat nyújtanám be a váltórendszer miatt, nem vált fel és lefele rendesen, 1 motorteljesítményen sem. Remélem megoldódik Smile
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 13:42

azthiszem megvan a megoldas, legalabis nekem most jo de csak 1 es telyesitmenyen. aki automata valtot hasznal probalja ki ezt - http://rapidshare.com/files/1380295707/FSR.hdv


A hozzászólást Arpi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 13 Ápr. 2013 - 17:37-kor.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 14:50

Árpi neked volt gondod a lefele váltásnál?
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 14:54

Arpi írta:
azthiszem megvan a megoldas, legalabis nekem most jo de csak 1 es telyesitmenyen. aki automata valtot hasznal probalja ki ezt - http://rapidshare.com/files/3042637485/FSR.hdv a HDV-t, a lefele valtason nincs modositva.
Már nem lehet letölteni Sad
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 15:37

csak felfele valtasnal volt gond, nalam megy a link
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 16:06

Arpi írta:
csak felfele valtasnal volt gond, nalam megy a link
mostmár nálam is :9
de ha ezt bemásolom nem tudok felmenni a szerverre
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 16:07

csak probald ki hogy jo lessz e?
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 16:09

Arpi írta:
csak probald ki hogy jo lessz e?
ok
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 16:14

Arpi írta:
csak probald ki hogy jo lessz e?
nekem ezzel a HDV-vel az rFactor sem indul el, ahogy szinkronizálok az alap HDV-vel pedig igen.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 16:48

valaki egy Symsincpro .ini filet tudna kuldeni mert ugy nez ki valami mas modot sinkronizal nekem
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 17:07

Masold at a regit amit a Szentliga XIII-ba hasznaltal, azzal mukodik!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 17:36

Lukacs atkuldte most jo !

most a HDV is kell mukodjon Lehel -> http://rapidshare.com/files/1380295707/FSR.hdv
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 21:33

Észrevétel: a gumik túl hirtelen melegednek és ugyanolyan tempóban hűlnek ha éppen nem kanyarodok. Ez a probléma a XIII-as szezon elején is meg volt és Redi kijavította. A tapadás nagymértékben nőni fog ha ez megoldódik.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 22:16

Gumi melegedes: en nem tudok ilyensmit megoldani.... Szerintem ok adtak ki valami modositast. A fizika reszehez nem ertek

Kapcsoloszekreny: ugyanaza a gond... megprobalok valamiket, van 1-2 otletem de nem garantalt.


KERELEM:

Legyetek szivesek ne a gyors korre osszpontositsatok. Probaljatok ki mind a 4 szet minden kevereket es minden gondot ellenorizzetek le.
A palya 2-3 naponta cserelve lessz. A teszt eredmenyek torolve lesznek.
Tudom nagy kereleme, hogy ne a gyorskorre osszpontositseatok, de legalabb ennyi segitseget en is kerek. Nekem meg arra sem volt idom, hogy a modot felrakjam, remelem szamithatok a segitsegetekre, mivel szezon kozben NEM valalok semmi modositast.

Gondolkozzatok el, hogy ki tud versenyigazgato lenni, nekem mar sok .... oda juttam, hogy nem tudom oromet lelni a versenyzesnek, mivel minden futam koruli intezkedes ram harult es ezt meg untam. Tobbe NEM valalom.

Ez az utolso mod amit csinalok, fontosabb a csaladom, 2 hete minim napi 5-6 orat az uj mod osszerakasaval toltottem, egy piciti mar kezd kihatni a csaladomra is es en ezt tobbe nm valalom.

Koszonom megerteseteket.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeSzomb. 13 Ápr. 2013 - 23:46

én vállalom a versenyigazgató szerepét, remélem még Lóri is becsatlakozik és akkor felváltva intézzük Smile

Remélem megtudod oldani a váltót Smile De mostmár rájöttem beállitás kérdése is lehet az egész
Amint tehetem kipróbálom hosszú távon is a gumikat mint a 4 keveréket Smile
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeVas. 14 Ápr. 2013 - 1:42

Megoldható
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeVas. 14 Ápr. 2013 - 9:10

Biztos, hogy 19 Liter üzemanyag kell két kör megtételéhez? Nekem annyit jelez Shocked Shocked kicsit talán sok ...
Nektek is ilyen sok szükséges az Albert Parkban két kör megtételéhez? Question Question az igaz nem volt időm még megnézni, hogy tényleges hány körre elég de ez következik majd Exclamation Exclamation
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeVas. 14 Ápr. 2013 - 10:43

Okoska92 írta:
Biztos, hogy 19 Liter üzemanyag kell két kör megtételéhez? Nekem annyit jelez Shocked Shocked kicsit talán sok ...
Nektek is ilyen sok szükséges az Albert Parkban két kör megtételéhez? Question Question az igaz nem volt időm még megnézni, hogy tényleges hány körre elég de ez következik majd Exclamation Exclamation

19 literrel lehet menni 5 kört kb Very Happy 16-al négyet nem számolja jól
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeVas. 14 Ápr. 2013 - 19:11

Holnap (hetfo) a megszokott idoben javasolnek egy nagyobb tesztet, par korozgetes, es egy verseny szituacio, pl, 15 kor 1 kiallassal. Lehetseges? Aki csak ra er, szeretnem ha tobben, mar lassuk hogy mi merre hany meter. Termeszetesen a TSen egy szobaba! A ts az az uj ip-n talalhato.

Team Speak 3:
IP: 178.238.223.159:9987
PASS: aartv_13


Tovabbi szep napot!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeVas. 14 Ápr. 2013 - 19:45

Arpi írta:
azthiszem megvan a megoldas, legalabis nekem most jo de csak 1 es telyesitmenyen. aki automata valtot hasznal probalja ki ezt - http://rapidshare.com/files/1380295707/FSR.hdv

Arpi: akkor megyen ezzel a modositassal?

Jo lenne tudni, hogy ne kinlodjak. Legyszi jelezz vissza. Vagy meg allits azon az erteken, autoupshift..... es amikor megfelel szolj, en hiaba tesztelgetem, nem vagyok olyan jo pilota...
Kocee elore is
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeVas. 14 Ápr. 2013 - 19:55

RedDog írta:
Arpi írta:
azthiszem megvan a megoldas, legalabis nekem most jo de csak 1 es telyesitmenyen. aki automata valtot hasznal probalja ki ezt - http://rapidshare.com/files/1380295707/FSR.hdv

Arpi: akkor megyen ezzel a modositassal?

Jo lenne tudni, hogy ne kinlodjak. Legyszi jelezz vissza. Vagy meg allits azon az erteken, autoupshift..... es amikor megfelel szolj, en hiaba tesztelgetem, nem vagyok olyan jo pilota...
Kocee elore is

Én ki próbáltam és tökéletesen vált.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeVas. 14 Ápr. 2013 - 20:09

Ok!

Megvarom Arpi visszajelzeset es kicserelem azt az adatot
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeVas. 14 Ápr. 2013 - 20:39

RedDog írta:
Arpi írta:
azthiszem megvan a megoldas, legalabis nekem most jo de csak 1 es telyesitmenyen. aki automata valtot hasznal probalja ki ezt - http://rapidshare.com/files/1380295707/FSR.hdv

Arpi: akkor megyen ezzel a modositassal?

Jo lenne tudni, hogy ne kinlodjak. Legyszi jelezz vissza. Vagy meg allits azon az erteken, autoupshift..... es amikor megfelel szolj, en hiaba tesztelgetem, nem vagyok olyan jo pilota...
Kocee elore is

" AutoUpshiftGripThresh = Auto upshift waits until all driven wheels have this much grip (reasonable range: 0.4-0.9) " Probaltam olyan erteket allitani ami minel kozelebb van az eredetihez de mar jol valt, az eredeti 0.650 levettem 0.525 re -es igy nagyjabol jol valt .
Szerintem tedd fel a szerverre hogy mindenki tudja letesztelni s ha megfelel akkor maradhat igy, mas palyan nem probaltam !
A telyesitmenynovelessel hogy miert nem valt nem tudom miert van de azt le is lehetne zarni.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitimeVas. 14 Ápr. 2013 - 21:37

Arpi írta:

" AutoUpshiftGripThresh = Auto upshift waits until all driven wheels have this much grip (reasonable range: 0.4-0.9) " Probaltam olyan erteket allitani ami minel kozelebb van az eredetihez de mar jol valt, az eredeti 0.650 levettem 0.525 re -es igy nagyjabol jol valt .
Szerintem tedd fel a szerverre hogy mindenki tudja letesztelni s ha megfelel akkor maradhat igy, mas palyan nem probaltam !
A telyesitmenynovelessel hogy miert nem valt nem tudom miert van de azt le is lehetne zarni.


Tudom mit valtoztattal. Csak en hiaba tesztelem, nekem nem megy olyan jol az ilyensmik tesztelese.
Ok felrakom.
Holnap palyat valtunk.

@Luki: a clanhomosoktol meg kellene kerdezni a teszteredmenyek torlesi lehetoseget. http://clanhome.hopto.org:28050/rFactorHotlaps?&max=50
innen kitorolte, de az uj hotlapsrol nem tudom torolni.
Kocee
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mod visszajelzés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mod visszajelzés!
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Mód visszajelzés.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X4-
Ugrás: