fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.

Go down 
+2
TMS
Lukács
6 posters
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimeCsüt. 18 Okt. 2012 - 18:06

-Megpróbáltam egy listát összeállítani a következő szezont illetően! Ha valakinek más a meglátása és valamit netán kifelejtettem volna akkor kérem, helyesbbittését! Köszke!
Star racing Team-
Kis Német István
Point Team-
Szonda Hunor
Albert Sándor
Molnár Miklós
FSR
Lukács Szabolcs
Vargyasi Tamás
Szabó Csaba
BlueBirdRacing-
Hatházi Vilmos
Péterfi Árpád
Fekete Lehel
Scorpion Motors
Tokos Csaba
RedRacing Team-
Venczel Alfréd
Forizs Tibor
Göncz Attila
Angry Birds-
Dumitru Florin
Györkovács János
? Fazakas Levente
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimeCsüt. 18 Okt. 2012 - 18:17

Fegyver Botond
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimeCsüt. 18 Okt. 2012 - 18:32

Fegyver elmondása szerint nem indul! Sajna kiszáll a körhintából! Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimeCsüt. 18 Okt. 2012 - 18:57

Egyre jobb!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimeCsüt. 18 Okt. 2012 - 22:26

Igen. Engem is felhivott Sad

Sajnalom. Remelem meg egyet alszik ra es meggondolja magat.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimeCsüt. 18 Okt. 2012 - 22:49

Varjátok ezt is a nyakaba, éegyen ez is az én saram .... megtehetitek Smile
Egyedüli dolog amiről tehetek az az hogy ideig-óráig leteszem a cuccott és nem vesszem fel többet azaz out of order, egy időre hagyom, hogy történjenek a dolgok akadálymentesen ( nincs annyi szabadidőm, hogy a folyamatos feszültségeket elintézem, meg igazából kedvem sincs már hozzá Sad ) Ami a BBR-t illeti : Péterfi Árpád lett a csapatfőnők, és ő majd dönt arról, hogy hogyan tovább (Fekete a helyemre jött, így senkinek nem kell távozni)
Majd még jelentkezem
Jó mulatást
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimePént. 19 Okt. 2012 - 6:43

Én nem ezt látom megoldásnak Vili. De ez a könnyebbik része amit választottál.

Ezek a reakciók várhatóak voltak, nem hiszem, hogy meglepett téged. Pontosan te voltál aki anno ezen mondatokat elmondta, hogy a csapat főnökök azok fixek, több oknál fogva is. Ugyan azokból lettek kiválasztva mivel az első helyeken értek célba az összetettbe. Ha ezeket az embereket elviszed egy másik csapatba a mérleg nagyon dinamikusan eldől hiszen az egyik csapatot erősíti két darab 1-es számú pilóta és a megcsonkított csapat vezér nélkül marad egy olyan vonat aminek nincs mozdonya. Mielőtt úgy döntesz, hogy elmenekülsz a feszültség elől amit nem én kezdeményeztem hanem a te a ötleted alapján született, arra ösztönöznélek így írásba, hogy legalább folytasd. Ne legyen divat ez az outoforderes téma. Valóban trendi de szerintem béna!

-Szeretnék veled beszélni nem többet mint 5 percet, ha tudsz szakítani erre egy kis időt! Pl. megpróbálok a mai edzésre megérkezni és ha te is tudsz akkor megejthetnénk.

- És a Lehelnek üzenném, hogy Lukács nem ideges sem azért mert nem szerzett serleget sem azért nem mert 20. Lukács azért ideges mert a hülyeséget nem bírja és húzza meg magát mert repül! S hogy én mikor szállok le Lehelről ez csak Leheltől függ! Ezzel a témával többet nem kívánok foglalkozni!


Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimePént. 19 Okt. 2012 - 10:48

En ugy emlekszem hogy ezelott 2 szezonnal ugy dontottunk hogy az elso 6-7 pilota kulon csapatba lessz hogy megosszuk az eroviszonyokat, viszont sem az akkori sem a mostani pontallas nem tukrozi a valos eroviszonyokat. ( Akkor Vili es Lehel sem voltak csapatfonokok ! ) Ezek szerint minden szezon elejen ujra felkellene osztani az egeszet hogy kiegyenlitodjon ? Persze hogy nem, valaki nem azert csinalt csapatot hogy kovetkezo szezonba egy masikba keruljon eldobja az egeszet amit felepitett. Viszont csapaton belul azert van csapatfonok hogy o mondja meg ki jon es ki megy, ha ugy tetszik at is atadhatja a helyet egyik csapattarsanak ! (erre lenne jo az a kredites rendszer amit regebben Vili emlitett)
Ez lenne az egesznek a palyan kivuli resze a "pilotavasar" lasd a valos F1 ben- Hamilton penzert megy a Mercedeszhez a McLaren elkapkodja Perezt, Schumacher Out of Order Smile stb. Jobb pilota jobb ajanlatot kap, a kezdok is gyujtik a tapasztalatokat (krediteket) es lassan feljebb kerulnek. En igy latom ezt az egeszet , es ugy gondolom valamenyire Vili is, es ezert tamadtok ?!
Legyen ugy ahogy akarjatok de mindig lessz akinek nem fog tetszeni, de aha igy megy tovabb lassan elfogyunk Sad

ez a kredites dolog nem lenne rossz dolog.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimePént. 19 Okt. 2012 - 11:47

Teljesen egyetértek Árpi. Hol a kredit rendszer? Nem támadásnak indítom, azt szerettem volna ha ezt letisztáznánk. Én nyugtáztam a történteket be is jegyeztem az érkező pilótátokat sőt mindenhová. Ezt szóvá kellett tegyem, hogy nem lesz egy szép kimenetele az ügynek! És lám abban is igazad van fogyunk, pl. Boti! Ha nem tudjuk egy fejlődő csapatba elhelyezni Fazakas Leventét akkor fogyunk! Na de azért vagyok, hogy megoldjuk. Ez semmi kép nem megoldás, hogy áutoforder!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimePént. 19 Okt. 2012 - 11:58

Megertek mindenkit es mindent jova lehet tenni ugy gondolom. A kredites dologrol mar volt egy topik valahol a forumon csak abbamaradt.
Nem sok ertelme van a forumon errol vitatkozni, eloben kell.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimePént. 19 Okt. 2012 - 18:58

Lukács írta:
Én nem ezt látom megoldásnak Vili. De ez a könnyebbik része amit választottál.

Ezek a reakciók várhatóak voltak, nem hiszem, hogy meglepett téged. Pontosan te voltál aki anno ezen mondatokat elmondta, hogy a csapat főnökök azok fixek, több oknál fogva is. Ugyan azokból lettek kiválasztva mivel az első helyeken értek célba az összetettbe. Ha ezeket az embereket elviszed egy másik csapatba a mérleg nagyon dinamikusan eldől hiszen az egyik csapatot erősíti két darab 1-es számú pilóta és a megcsonkított csapat vezér nélkül marad egy olyan vonat aminek nincs mozdonya. Mielőtt úgy döntesz, hogy elmenekülsz a feszültség elől amit nem én kezdeményeztem hanem a te a ötleted alapján született, arra ösztönöznélek így írásba, hogy legalább folytasd. Ne legyen divat ez az outoforderes téma. Valóban trendi de szerintem béna!

-Szeretnék veled beszélni nem többet mint 5 percet, ha tudsz szakítani erre egy kis időt! Pl. megpróbálok a mai edzésre megérkezni és ha te is tudsz akkor megejthetnénk.

- És a Lehelnek üzenném, hogy Lukács nem ideges sem azért mert nem szerzett serleget sem azért nem mert 20. Lukács azért ideges mert a hülyeséget nem bírja és húzza meg magát mert repül! S hogy én mikor szállok le Lehelről ez csak Leheltől függ! Ezzel a témával többet nem kívánok foglalkozni!



Itt voltam (TS) egy ideig , vártalak .... ( ha jól megnézzuk mostani táblazat szeirnt lehel a 12 ik, ugy hogy nem élmenő) Ugy, hogy nem ez lehet az oka az Összligafelháborodásnak, hanem ..... nem is tudom mi az lehet most én lettem a Public Enemy vagy mit tudom én .
Sok sikert nektek, ha sikerült és gondolod keressél meg ha még szeretnél beszélni velem
Udv sok sikert nektek
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimePént. 19 Okt. 2012 - 19:15

Vili: Szabi hivott telefonon, hogy ha jossz tesztre szoljak, valami kozbejott neki. Ezert elnezest ker es azt mondta a hetvegen megkeres es beszeltek.

Ilyenekrol nem volt szo, hogy te lennel Public Enemy vagy mas egyebb altalad felsorolt jelzok. Par dolgot jobban eroltetsz mind kellene, mint peldaul ezek amiket felsoroltal magadrol a postok soran. A helyzet nem annyira drasztikus mint kepzeled.

Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimePént. 19 Okt. 2012 - 19:41

Neutral Neutral Neutral
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimePént. 19 Okt. 2012 - 19:44

Most nem azert, hogy enyhitselek, de a PE inkabb en vagyok mint te.
Azert is hagytam abba az irkalast. Valahogy nem tudom rendesen leirni es felreertodik. Ezert is nem szollok (irok) tobbet az ilyen temakhoz. Biztosabb.

Editke: A listarol hianyzik NKK!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimeSzomb. 20 Okt. 2012 - 8:37

Szia Vili! Rettentően restellem magam az elhalasztásért de engem is érnek meglepetések amikor az embernek eljön a pillanat amikor mérlegelnie kell a szituációk halmazát, másképp kellett döntsek, első sorba a neked ígértek miatt és nem utolsó sorba a tesztet sem szerettem volna kihagyni! Most a család meg az állapot győzött, így kérlek bocsáss meg tényleg nem szándékos volt a nem megjelenésem és V. Tamást kértem (tudván teszten lesz) hogy értesítsen téged a történtekről!
-A beszélgetés elnapolódott de a szituáció az maradt. Tehát arra kérlek, hogy semmi kép ne emlegesd magad hiba forrásának vagy mártírként mint eddigi leírtak alapján tetted! Már említettem, hogy ez egy helyzet amin túl leszünk közösen és megoldjuk a dolgot. A felvázolt pilóta illetve csapat felállás szerint fogunk elindulni úgy ahogy ezt megálmodtad a csapatod! Kérlek higgadj le, tudom, ismerem ezt az érzést voltam benne már többször, azt hiszem többször mint te! Itt vagyok! Neked is pont olyan nagy a fejed mint nekem meg mint soknak másnak, itt a közösségünkbe! Nos akkor kapd össze magad mert ez egy helyzet volt amit szépen gyorsan kibeszéltünk és álljatok neki a festésnek mert azonnal késő van!

1,-Kérem elnézésed az ígéret be nem tartásáért!
2,-Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimeHétf. 22 Okt. 2012 - 9:01

Olvasvan a postokat elegge nagy a buli ugy erzem. Lattam kerdojellel a nevem az Angry Birds-nel, gondolom nemigazan volt lehetoseg errol barkivel is beszelni, ez talan en hibam, viszont ujonckent nemigen erzem, hogy beleszolhatnek az ilyen jellegu dolgokba. Sajnalom, hogy a hetvegen nem lehettem ott a talalkozason, szivesen elmentem volna. Nem szeretnem, hogy egy csapat nyakaba varrjatok es ezzel ok esetleg ne ertsenek egyet, vagy nem tulsagosan rajongjanak az otletert. Viszont szeretnem folytatni, inkabb folvallalom azt, hogy egyedul vagjak neki a kovetkezo szezonnak, ugymond sajat csapattal (egyelore csak jomagam a csapaton belul). Ugy erzem jo paran eddig is segitettetek a fejlodesben es ezt koszonom, ezert nem is rettenek vissza attol, hogy egyedul vagjak neki, mert tudom, hogy tovabbra is szamithatok a segitsegetekre. Tudom kezdo vagyok es meg rengeteget kell tanulnom de jelenleg mar annak is orulok, hogy nem kuzkodom a 107%-al. Valoszinu ezekrol a dolgokrol ma este lesz hosszabb beszelgetes.

Eredmenyes es szep napot mindenkinek,
Fazek
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitimeHétf. 22 Okt. 2012 - 10:44

Nyugi, neked is kerul hely es nem maradsz egyedul. Az Angry Birds az azert merult fel a tobbsegben, mert ott urult hely, de szerintem reflexbol vagta ra mindenki. De nem kotelezo, es vannak mas lehetosegek is!.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.   A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Szentliga XIII - pilóta piac alakulása.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szentliga XIII - statisztika!
» X4 Csapat + pilóta
» Friss hírek, videók - F1
» Szentliga XIII - SimSync Updates
» Élmény gyüjtés - Szentliga XIII

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Fórum Téma-
Ugrás: