fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Új csizmában a Szentliga!

Go down 
+2
Arpi
Okoska92
6 posters
SzerzőÜzenet
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Új csizmában a Szentliga!  Empty
TémanyitásTárgy: Új csizmában a Szentliga!    Új csizmában a Szentliga!  I_icon_minitimeSzomb. 15 Szept. 2012 - 13:15

Lukács Szabolccsal beszélgetve a napokban szóba került, hogy lassan közeledik a pityóka(burgonya, krumpli) szedés ideje és milyen cuccos lenne elmenni egyet közösen és új terepen kipróbálni a csapatmunkát.

Ma reggel kaptam a hírt, hogy az árkosi nagybátyám holnap reggelre betervezett éppen a pityókaszedést. Megkérdeztem és azt mondta, hogy mehetünk ha nagyon szeretnénk és ha arról van szó utána még egy jó ízletes tokányt is összeüthetünk akár nálunk az udvaron is! Aki benne van és szeretne csatlakozni az jelezzen vissza.

Indulás holnap reggel 8:15-kor a Csiki utca 141-es házszámtól, a céltelepülés Árkos. 3 km-re van csupán. Kíváncsian várom a jelentkezőket! Kellemes hétvégét és aki szeretne jönni az írjon!

Esős időben elmarad, azonban az időjárás előrejelzés szerint kevés az esély csapadékra a holnapi napon, inkább hűvösebb időre lehet számítani. A jó hangulatot ti biztosítsátok! cheers Wink Cool cheers
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Új csizmában a Szentliga!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új csizmában a Szentliga!    Új csizmában a Szentliga!  I_icon_minitimeSzomb. 15 Szept. 2012 - 15:09

Ma tartjuk a 10 eves osztaly-erettsegi talalkozot, este buli ugyhogy holnapra van programom. Jo pityokaszedest !
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Új csizmában a Szentliga!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új csizmában a Szentliga!    Új csizmában a Szentliga!  I_icon_minitimeSzomb. 15 Szept. 2012 - 15:24

Én ott vagyok, 95 %.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Új csizmában a Szentliga!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új csizmában a Szentliga!    Új csizmában a Szentliga!  I_icon_minitimeSzomb. 15 Szept. 2012 - 22:31

Sziasztok

Én kétnapos bicikli túrán vagyok ezért elég későre érek haza. Amúgy elég későre sikerült eazt kihirdetni.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Új csizmában a Szentliga!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új csizmában a Szentliga!    Új csizmában a Szentliga!  I_icon_minitimeVas. 16 Szept. 2012 - 19:34

En most kerultem gepkozelbe... A hozzaszollasokbol itelve nem voltatok sokan. Meloban voltam, reggel jottem ki es lefekudtem, azutan szulinap......
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Új csizmában a Szentliga!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új csizmában a Szentliga!    Új csizmában a Szentliga!  I_icon_minitimeVas. 16 Szept. 2012 - 20:28

A ligát sajnos kevesen képviseltük, Okos aki házinak számít, Lóri és én voltunk. Tényleg kevesen valánk.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Új csizmában a Szentliga!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új csizmában a Szentliga!    Új csizmában a Szentliga!  I_icon_minitimeVas. 16 Szept. 2012 - 21:18

En nem tudtam volna menni, mello utan, de ahogy Tami mondta, egy picit kesore volt meghirdetve..
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Új csizmában a Szentliga!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új csizmában a Szentliga!    Új csizmában a Szentliga!  I_icon_minitimeHétf. 17 Szept. 2012 - 11:51

Ha közelebb laktam volna tuti ott lettem volna
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Új csizmában a Szentliga!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új csizmában a Szentliga!    Új csizmában a Szentliga!  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Új csizmában a Szentliga!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pro SzentLiga X4
» Adásban a Szentliga
» RIP Szentliga
» Figyelmeztetések -Szentliga X8-
» MOD - SzentLiga XX

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Megbeszélések, események-
Ugrás: