fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A hét legszebb előzése

Go down 
+3
Sas
TMS
willyKEE
7 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeCsüt. 15 Márc. 2012 - 11:18

Köszönöm szépem mindenkinek a segítséget ( hallani lehetett volna a hangomon az ironiát) Nem bizonyul jó ötletnek hogy mindenki vegye ki a részét egy uj rovat létrajöttében, így a rovat születése előtt meghalt (RIP)
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeCsüt. 15 Márc. 2012 - 12:33

Na ezt leforditod?
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeCsüt. 15 Márc. 2012 - 12:47

En lefordítom, Tamás. Vili jött egy olyannal, hogy nézzünk korul az előzések között és válasszuk ki a legszebbet. Na ebből nem lett semmi és az ötlettel való nemtörődés (jogosan) bosszantja Vilit.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeCsüt. 15 Márc. 2012 - 12:53

Shat ez hova volt koze teve? Ilyenrol tudomasom nem volt! Az amit egy par ember egyez szoban a TS-en vagy barhol, az meg nem azt jellenti, hogy akkor az egesz liga tudomast szerzet rola!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeCsüt. 15 Márc. 2012 - 13:27

Hat Vili nem is köszönte az egész ligatagnak, hanem csak azoknak akikkel beszelt TS-en.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeCsüt. 15 Márc. 2012 - 13:48

willyKEE írta:
Köszönöm szépem mindenkinek a segítséget ( hallani lehetett volna a hangomon az ironiát) Nem bizonyul jó ötletnek hogy mindenki vegye ki a részét egy uj rovat létrajöttében, így a rovat születése előtt meghalt (RIP)
En egy kicsit maskepp lattom!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeCsüt. 15 Márc. 2012 - 14:32

Tamas írta:
willyKEE írta:
Köszönöm szépem mindenkinek a segítséget ( hallani lehetett volna a hangomon az ironiát) Nem bizonyul jó ötletnek hogy mindenki vegye ki a részét egy uj rovat létrajöttében, így a rovat születése előtt meghalt (RIP)
En egy kicsit maskepp lat(t)om!

Akkor valószínűleg igazad van.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeCsüt. 15 Márc. 2012 - 16:05

Ha akarjatok en itt is leirom.
NEM volt semmi peldas elozesem. Egyszer eloztem meg Lala-t aki lecsuszik az ivrol, ez ha nagy elozes.....
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeHétf. 19 Márc. 2012 - 23:04

Magyar Nagydíj

A 12. körben jövök ki az első bokszkiállásomról, amikor Lehel megelőz, de a második kanyarban külső ívről előzöm vissza!

Ez az én legszebb előzésem ... jöhetnek a többiek!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeKedd 20 Márc. 2012 - 0:42

32-ik kor elején előzöm Kálmánt és egy lekorozott pilótát.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeKedd 20 Márc. 2012 - 7:46

2 kör -1 kanyar
10 kör - célegyenes
10 kör - kör vége
13 célegyenes
39 célegyenes
45 célegyenes
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeKedd 20 Márc. 2012 - 9:29

En a kort igy fejbol nem tudom, de gyotortem egy jo darabig szegeny Kalmant, es a masodik kanyarnal a hid utan, Kalman befekezet gondolvan azt, hogy en elfekezem a tavot, de rafazott Smile.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeKedd 20 Márc. 2012 - 11:36

Tamas írta:
En a kort igy fejbol nem tudom, de gyotortem egy jo darabig szegeny Kalmant, es a masodik kanyarnal a hid utan, Kalman befekezet gondolvan azt, hogy en elfekezem a tavot, de rafazott Smile.

Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeKedd 20 Márc. 2012 - 11:41

15 kor Kalman, En es Easyke.
Mindjart rakok egy videot is.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeKedd 20 Márc. 2012 - 13:47

A minoseg nem a legjobb. movie maker-el csinaltam. A pinaccle nincs felinstalalva Very Happy


Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeHétf. 26 Márc. 2012 - 21:52

Első kör utolsó kanyar. Kálmán megelőz engem. Ezaz te gratulálok! Erről szeretnék látni egy videot. Rendesen a szó szoros értelemben állva hagyott. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeHétf. 26 Márc. 2012 - 22:54

SAJNA OTT LAGVAN LUKACS AZ EN ISMETLESEMEN NEM EREK HOZZAD SAJNALOM BOCS... JO A MOD...


A hozzászólást Koolman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 27 Márc. 2012 - 2:14-kor.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeHétf. 26 Márc. 2012 - 23:05

Belga Nagydíj

A 17. körben jövök ki az első bokszkiállásomról, amikor Árpád megelőz, de a második szektor ötödik kanyarjában (az a kisebb visszafordítós jobb kanyar utáni balosban) külső ívről előzöm vissza!

Ez az én legszebb előzésem!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeHétf. 26 Márc. 2012 - 23:46

Nekem eselyem sem volt elozni, mert mindenki elment es nem vart meg senki, csak Florint eloztem meg, mikor lement a palyarol. Na ez a muveszet!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeKedd 27 Márc. 2012 - 16:38

Hát ez egy elég gyenge magyarázat. Gyenge kamera állás, vagyis gyenge minden. Azt hittem valamivel komolyabban megmagyarázod, hogy nem vártál meg. Még egyszer meg próbálnám a helyedben mert ez tényleg nagyon gyenge! Ja és ép érveket várok nem mellé beszélést!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeKedd 3 Ápr. 2012 - 7:51

11. Kör 3 szektor Parabolika előtt - Kálmán - Bartha L. - Lukács - Én beszorulok és ezt Kálmán szépen kihasználja óriási!
12. Kör vége Parabolikától a 13. kör eleje is. Illetve előzgetések a 13, körben.

Talán ennyi!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitimeKedd 3 Ápr. 2012 - 12:39

Csodalatos előzés ez a Kálmánféle. Nehéz lesz überelni a héten. Grat! Én nem mertem volna belemenni egy ilyen manőverbe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A hét legszebb előzése Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hét legszebb előzése   A hét legszebb előzése I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A hét legszebb előzése
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Legszebb előzések gyüjtőhelye Szentliga X8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: