fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Átigazolásról pletykálnak a paddockban.

Go down 
+3
Lukács
Szonda Hunor
Sas
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 7 Márc. 2012 - 14:07

Tamas írta:
Mi van akkor, ha SAS melle kerul csapat tars???
Igy megmentunk egy kihalo felben levo csapatot!
Előbb beszelnek Andrással és ha nem jön össze a Point Teamhez való átigazolás, akkor vissza terünk erre is.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 7 Márc. 2012 - 14:14

Akkor mindenkepp menekulni akarsz innen.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 7 Márc. 2012 - 14:25

Tamas írta:
Akkor mindenkepp menekulni akarsz innen.
Nem mindenkeppen akarom menekulore fogni, viszont azt eszrevettem, hogy Te mindenkeppen meg akarod akadalyozni holmi gyerekes ervekkel. A vitak elkerulese es jo kapcsolat megtartasa vegett, mindent visszavonok az atigazolasdirol.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 7 Márc. 2012 - 14:35

SAS, csalodtam benned most. Nem megakadalyozni akarom, mert nincs JOGOM hozza. Visszont en azert harcolok inkabb, hogy a csapatok meg maradjanak es ne fogyjanak el. Ha te kiegyeztel Andrival es neki fekszik akkor en nem allok utjaba. Majd akkor mikor nekiall, akkor megy a helyedbe az SRT-be. Amugy Odi-t hajtottam es ugy van, hogy visszajon, akkor majd besorolhato lesz o is Andri melle egy csapatba.
De amugy is ez nem az en kompetenciam, es nem is lessz! pont
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 7 Márc. 2012 - 15:17

Tamas írta:
SAS, csalodtam benned most. Nem megakadalyozni akarom, mert nincs JOGOM hozza. Visszont en azert harcolok inkabb, hogy a csapatok meg maradjanak es ne fogyjanak el. Ha te kiegyeztel Andrival es neki fekszik akkor en nem allok utjaba. Majd akkor mikor nekiall, akkor megy a helyedbe az SRT-be. Amugy Odi-t hajtottam es ugy van, hogy visszajon, akkor majd besorolhato lesz o is Andri melle egy csapatba.
De amugy is ez nem az en kompetenciam, es nem is lessz! pont
Azt, hogy nincs jogod, tudom, de érdeked lehet. Sejtem azt, hogy András közelében voltál, amikor egyezkedtünk, onnan, hogy üzentél tőle, tehát tudtad, hogy megegyeztünk/egyezkedünk. Ekkor írta András, hogy az a bibi, hogy az O nevében kell versenyezzek, mert Te azt mondtad, hogy túlságosan komplikalt nevet változtatni és meg azt is mondta, hogy a "nagyokkal van baj", ezt nem tudom pontosan mire értette, de tippelni tudnék:)

UI. értem én, hogy csalódtál bennem és sajnálom ha csalódást okoztam, de utalom ha hülyének néznek.
Te, Tamás mire gondolnál az én helyemben?

UUI. részemről a téma le van zárva, ebben a kérdésben ez volt az utolsó kommentem.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 7 Márc. 2012 - 16:32

Igen tudtam, hogy megegyeztetek.
A neves dolgot o rosszul ertette, de ez ugysem hatarozott volna.
Erdek szamomra 0 (nulla, zero)
"nagyokkal van baj" - ezt majd tole kerdezd, mert en sem ertem, mikor irta ezt az idezetet nekem is mondta de nem kerdeztem ra

Lattom, hogy en vagyok a fekete barany, de majd nemsokara kifeheredek es akkor lesz mas a fekete barany.

Valaszt nem varok, mert megertettem az allaspontodat!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 7 Márc. 2012 - 18:07

Hát itt olvasgattam ezt azt, de most mi-van? Shocked
Hogy ha lehet akkor most én szólnék egyet vagy kettőt!
Vagyis előre kérdeznék! Melyik csapathoz igazolna SAS, fontos lenne tudjam mert ha jól emlékszem több variáció is létre jött. A távozást én nem látom gondnak! De ide kellene letisztázni, hogy mi az a csapat akivel szerződés köttetik?
Továbbá! Andris érkezése sem jelent gondot! Ödi besorolása is lehetséges, egy másik csapatba. És akkor lehet beszélni teljes csapatokról. Választ mihamarabb várok mert a német versenyt már SAS máshol szeretné kezdeni!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 7 Márc. 2012 - 18:17

Kezdhet nyugodtan SAS mar a nemet palyan a Point Team-nel, csak nem voltam eleg ertheto.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 7 Márc. 2012 - 21:38

No ez itt jól elintéződött a má' szent ...
Szabi! Sas az első pillanattól kezdve a Point Teamhez akart (akar ... ?) szerződni!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 7 Márc. 2012 - 22:18

Nem a Jehova tanuit kepviselem, hogy le akartam volna teriteni a hozatok vezeto osvenyrol. Es senki sem allitott mast.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 8 Márc. 2012 - 12:42

Na szóval! Beszeltem Lukáccsal és megoldható a névváltoztatás (ami az utolsó akadály volt), így kezdek a Point Team-nél ezennel.

Köszönettel!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 8 Márc. 2012 - 12:50

Sok sikert hozza, remelem nem lesz rovid tavu a kozremukodesed es befogadnak kello keppen!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 8 Márc. 2012 - 18:29

Gratula a Point team-nek, .,... meger ez az esemeny egy cikket az oldalon ...!!!! (point team beszamolohk is johetnenek mar ...(
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 8 Márc. 2012 - 19:17

Sas írta:
Na szóval! Beszeltem Lukáccsal és megoldható a névváltoztatás (ami az utolsó akadály volt), így kezdek a Point Team-nél ezennel.

Köszönettel!


Atigazoltalak, vagyis a csapatoknal atraktalak Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 8 Márc. 2012 - 19:38

RedDog írta:
Sas írta:
Na szóval! Beszeltem Lukáccsal és megoldható a névváltoztatás (ami az utolsó akadály volt), így kezdek a Point Team-nél ezennel.

Köszönettel!


Atigazoltalak, vagyis a csapatoknal atraktalak Very Happy

Köszi, Alfréd!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 8 Márc. 2012 - 21:14

Nincs mit.
Kemeny csapat lett a Point Team.
Grat es sok sikert.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolásról pletykálnak a paddockban.   Átigazolásról pletykálnak a paddockban. - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Átigazolásról pletykálnak a paddockban.
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: