fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Erdemes elolvasni

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Erdemes elolvasni Empty
TémanyitásTárgy: Erdemes elolvasni   Erdemes elolvasni I_icon_minitimeKedd 14 Feb. 2012 - 20:27

Nem kaptam egy topikot ahova berakhatnam.

http://maszosz.hu/e107_images/custom/szabalyzat2011.pdf

Ajanlanam MINDENKINEK az atolvasasat. Benne vannak a vedekezes szabalyai, elozes, kilokes, kiszoritas (amit en csinaltam Tamassal es vissza is engedtem - a mi szabalyzatunk nem irja, de en igy lattam Fair Playnek), stb....

Sokat lehet tanulni, sokat be is vezetetnek a ligankba, kilepes Q1-Q3, boxutca kozlekedes, stb....

Megyegyszer: Erdemes elolvasni MINDENKINEK!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Erdemes elolvasni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdemes elolvasni   Erdemes elolvasni I_icon_minitimeKedd 14 Feb. 2012 - 20:33

Szovval te kiszoritottal??? Megovlak vazze!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Erdemes elolvasni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdemes elolvasni   Erdemes elolvasni I_icon_minitimeKedd 14 Feb. 2012 - 20:53

Még nem olvastam de valószínű, hogy hasznos lehet. Javaslatom a következő. Amit úgy látunk abból tanulhatnánk és be is tehetnénk a mieink közé de ezt nem vállalom egyedül. Szerintem hajrááá.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Erdemes elolvasni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdemes elolvasni   Erdemes elolvasni I_icon_minitimeKedd 14 Feb. 2012 - 21:40

Tamas: en ugy ereztem, nem neztem vissza. Es annelkul, hogy ezt a szabalyzatot ismertem volna, visszaengedtelek. Igy lattam Fair-nek. A te cikazasaid miatt kerestem, erdemes elolvasni Smile
20.6 - DRS nyitottam tehat tamadasi pozicioban voltam

Lukacs: nem is egy embernek valo melo. Tudom hivva voltam a multkor en is de a melo miatt nem tudtam jonni. DE ha ott lettem volna se juttak volna ezek eszembe. Latszik, hogy tobb szezonos tapasztalat all mogotte. Minden bele van irva, ne legyen felreertes.

Pl (normi, hogy az ennyemmel jovok Very Happy ):
20.3 leirja a szabalytalan elozest


21.1 A versenyek során legtöbbször előforduló szabálytalanság – a rendszeres
pályaelhagyás mellett – a kilökés, amely vagy jár autó-sérüléssel, vagy nem. A kilökés
többnyire a féktávokon történik. A kilökés alatt azt értjük, ha két autó közül a hátsó olyan
mértékben hozzáér az előtte haladó autóhoz, hogy annak vezetője elveszti uralmát a
versenygépe felett, függetlenül attól, hogy elhagyja eközben a pályát vagy sem. Ha kilökés
után közvetlenül a vétkes (kilökő) versenyző megelőzi a vétlent, az szabálytalan előzésnek
minősül [20.3 pont].


Es a bunti:

e) Gondatlan baleset okozása és kilökés esetén, amennyiben a vétkes versenyző nem
várja be, hogy a vétlen versenyző autó visszatérjen a pályára, avagy folytassa útját, a
futamon elért eredményének törlése, büntetőpont kiosztása szabandó ki.[20.3 pont]

Nincs ertelmezesnek hely.

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Erdemes elolvasni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdemes elolvasni   Erdemes elolvasni I_icon_minitimeKedd 14 Feb. 2012 - 22:16

Alfred, eloszor is en azt nem lathatom, hogy te nyitod a szarnyakot, csak esetleg sejtem.
Masodszor, amit te cikazasnak nevezzel, azok nem olyankor tortentek mikor kozel voltal hozzam. Amikor a seggembe voltal nem emlekszem, hogy cikkazom, ahogy azt te mondod.

Es ezt a cikkazast amirol te beszelsz, melyik paragrafusbol tudod kiszedni? Van benne ilyen jellegu paragrafus, de nem az en esetemet tukrozi.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Erdemes elolvasni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdemes elolvasni   Erdemes elolvasni I_icon_minitimeKedd 14 Feb. 2012 - 22:18

Nem is ovtalak, csak TS-en szoltam.
Tobszori iranyvaltas.

Az idot neked is irja, hany mp-re van a hatad mogott. Az amivel te erveltel, hogy ne legyen szelarnyekom az nem mentesitto.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Erdemes elolvasni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdemes elolvasni   Erdemes elolvasni I_icon_minitimeKedd 14 Feb. 2012 - 22:42

Tudom, hogy nem ovtal. Te jottel en felre alltam, hol a hiba?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Erdemes elolvasni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdemes elolvasni   Erdemes elolvasni I_icon_minitimeKedd 14 Feb. 2012 - 22:48

En a hatat moge altam, te megint fere. Ez a tobszori iranyvaltas Smile

Limiten volt, ha ovok sem hiszem hogy nyerek, mert gyenge volt a top speed (304 DRS+ KERS) csak nem illik azt csinalni. Ha nem cikazol akkor sem tudsz akkora vonzoerot adni hogy megelozzelek. A kanyarokban vartam a hibad es bejott. Az egyenesen a segitsegedre volt szuksegem, hogy ne maradjak le.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdemes elolvasni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdemes elolvasni   Erdemes elolvasni I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Erdemes elolvasni
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: