fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni  Empty
TémanyitásTárgy: BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni    BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni  I_icon_minitimePént. 10 Feb. 2012 - 19:27




Koszi Botond hogy feltartottal az utolso korombe, az elege etikátlan volt .... ( minuszban voltam magamhoz kepest .0,200 mp )

Meg 11-mp van a hivatalos szabadedzesbol, amikor athaladok a rajt cel vonalon ...... Boti te most josz ki a boxbol .... utolérlek, elég hamar, Eszed ágában sincs elengedni pedig te tudod hogy nem kezdhetsz meg mért kört ...... meg kellett előzzelek az utolso mért körömön. meg lett volna a 3 vagy a2 masodik hely ha te nem tartasz fel..... elhiszem hogy a csapattarsadat véged ,,, de neki szerintem nem kell ilyen segitseg ....

Megegyszer koszonom hogy ily modon versneyzel...... illene elgondolkodni rajta, hogy mi a helyzet ... .folyamatosan ovna, agresziv vagy a palyan ..... es most etikűtlan a teszteken ...MI A BAJ__?????
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni  Empty
TémanyitásTárgy: Re: BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni    BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni  I_icon_minitimePént. 10 Feb. 2012 - 20:01

Üzenet a távolból. Very Happy

Én is így jártam pontosan kivéve azt a 11 mp-t. De nem Botival, hanem 2 másik pilótával. De én inkább kilépek.

Őszintén meguntam azt a játszmát, hogy mindenkinek a sírását meg kell hallgassam és én kell menjek mindig de mindig máshova. Vagy bele törődik mindenki ebbe vagy akkor csináljatok rendet mert engem tényleg nem érdekel.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni  Empty
TémanyitásTárgy: Re: BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni    BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni  I_icon_minitimePént. 10 Feb. 2012 - 22:18

Lukács írta:
Üzenet a távolból. Very Happy

Én is így jártam pontosan kivéve azt a 11 mp-t. De nem Botival, hanem 2 másik pilótával. De én inkább kilépek.

Őszintén meguntam azt a játszmát, hogy mindenkinek a sírását meg kell hallgassam és én kell menjek mindig de mindig máshova. Vagy bele törődik mindenki ebbe vagy akkor csináljatok rendet mert engem tényleg nem érdekel.

Add1 > ??????? ( Nem neked ''sírok'' .. Botival beszélek, neki szoltam, direkt uj topicot nyitottam, NEM kell te minden megoldjál)
Add2 > Ha én lennék a másik verenyző aki téged feltartott akkor tévedsz ... pont leszéltam az ivről, hogy elmehess. És ha feltartotalak volna biztos hogy nem akarattal tettem. Így azt hiszem nem lehet egy napon emlegetní.....
Add3 > Nem értem miért vagy ingerult, felháborodott..... __???
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni  Empty
TémanyitásTárgy: Re: BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni    BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni  I_icon_minitimeSzomb. 11 Feb. 2012 - 7:58

Tisztába vagyok azzal, hogy nem szándékosan tetted, nem a te stílusod. Ez így jött össze. Hogy ingerült lettem volna? Igen. Ez egy ilyen edzés volt, nem jöttek össze a körök. Ha sikeresen elmentem volna melletted akkor sem lett volna csoda a kör végén, de a remény mindig ott van, főleg ha már az ember egy jókora minusszat lát a kijelzőn.
Na de ez van, guruljunk tovább. Smile
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni  Empty
TémanyitásTárgy: Re: BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni    BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni  I_icon_minitimeSzomb. 11 Feb. 2012 - 14:28

Engem csak annyi idegesitt, hogy a szabalyzat van...... es ezzel a tema lezarva.
Nem tudom, van olyan pont ami nincs megszegve, buntetes nelkul........
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni  Empty
TémanyitásTárgy: Re: BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni    BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
BOTI nak ...BOTINAK Ebben a tipocban botinak lehet uzeni
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ideiglenes help! ...ha lehet, nem kötelező!
» Itt lehet gratulálni a Szentliga x8 Bajnokának!!!!
» Hol lehet a fejmozgast kivenni Cockpit nezetben ?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: