fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kerti Ráááákkendrrróóóól..........

Go down 
+5
LehelFekete
willyKEE
Sas
TMS
Lukács
9 posters
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimeKedd 31 Jan. 2012 - 19:50

Kedves Barátaim, Versenyzők, Ellenfeleim….

2012 Február 04-én (szombaton) szeretettel várlak benneteket egy kis találkozóra, egy tányérka babgulyásra. A helyszínt egy kedves barátom, volt Szentliga tag ajánlotta fel ami Étfalván található, sajnos még ház számot még nem tudok de az is kiderűl holnap és közlöm veletek. Hozzá vetőleges érkezések 18 órától várható az eddigi egyeztetések alapján.

-Ez egy február elején nem igazán tapasztalható de megpróbáljuk, a kertipartit. Hadd lám milyen lesz!? Ezért egy picikét öltsetek magatokra melegebb ruhát mert amint látjátok nem lehet sokat izzadni. Ami még nagyon fontos, hogy ki amit akar, szeretne fogyasztani (üdítő, alkoholos folyadék vagy bármi hasonló) azt hozzon magával, mert a személyek számát nem ismervén nem tudom mivel állok szemben. Elvárásokból ennyi.

Szeretettel várok mindenkit!!!

Elnézést, hogy ezt nem személyesen vagy telefonon közöltem/közlöm!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimeKedd 31 Jan. 2012 - 20:10

OK, vagjunk bele!!! Valaki hozzon szilvat!!!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimeSzer. 1 Feb. 2012 - 10:22

A szilvaval vigyazni kell, mert a kerti hoba nehezebb maszmi:))Smile)

Sajna en nem leszek jelen ketto okbol: 1. 4-en unneplem a szuletesem napjat (25 Very Happy). 2. semmiperc alatt meg tudnek fagyni egy ilyen kertipartyn.

Jo et es itvagyat!

Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimeSzer. 1 Feb. 2012 - 11:04

Én ezt a bulit kihagyom két okból :
1/ Rossz az időpont Smile .. nem érek oda .....
2/ Veszélyesnek tartoma szülinapodat ...Smile a multkori bulin meggyultam, kiderult hogy a vwGolfok nem töriknek hiába mennek egymásnak .... Vajon mien buli lesz most __??? Smile)

Happy Birthday !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! és még sokat meg boldogat, remélem meg vagy min egyszer meggyulunk majd egyutt Smile)
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimeSzer. 1 Feb. 2012 - 11:11

Juteszembe: Istened Eltessen Lukkonen!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimeSzer. 1 Feb. 2012 - 14:02

erről nem maradhatok ki Very Happy sok boldogat Very Happy Isten Éltessen Lukács Szabolcs
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimeSzer. 1 Feb. 2012 - 15:01

Nekem nagyon ugy nez ki, hogy nem tudok jonni.
Vagonszamra szedem a gyogyszert es vasarnap szolgalatos vagyok Sad
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimeCsüt. 2 Feb. 2012 - 17:10

Lehet egy kis kessesel de jelen leszek ha lesz ez a kertirakendrol.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimeCsüt. 2 Feb. 2012 - 20:48

Szia Szabi.
Köszönöm(jük) a meghívást.
Szeretnék ott lenni, ezt azonban nagy valószínűséggel szombaton fogom tudni eldönteni, annak függvényében, hogy, hogy érzem magam.
Tegnap este óta szedek gyógyszert megfázás miatt és egy téli kerti party alkalmával nem szeretnék egy estleges tüdőgyuszit, vagy hasonló finomságokat megkockáztatni.
Szombat reggel írok biztos választ.
Reménykedem.
Üdv.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimePént. 3 Feb. 2012 - 9:20

Sajnos én is azt kell mondjam, hogy a megfázás kezd eluralkodni rajtam. A torkom kicsit vacakol és én is gyógyszert szedek már a tegnap estétől. A szekrényből előkerült nagymamám csodagyógyszere is. Ha tényleg jó lesz akkor talán ott lehetek én is a kertipartyn. Nem szeretnék a maradék három vizsgámra egy bax pappírzsebkendővel menni! Szombaton én is választ adok, hogy jelen tudok-e lenni vagy nem! Rolling Eyes Rolling Eyes

Isten éltessen sokáig! Boldog születésnapot Barátom! cheers cheers bounce bounce cheers cheers
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimePént. 3 Feb. 2012 - 11:13

FIUK!!! Azt nem hiszem, hogy nem tudjatok, de a SZILVA csodakra kepes, fertotlenit es gyogyit egyarant. Foleg ha foralt!!!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimePént. 3 Feb. 2012 - 11:34

Pedig dehogynem tudjuk. A forralt szilva egy keveske akacmezzel elegyitve...nem ad szarnyakat, mind a redbull, viszont foldbe dongol ha tulzasba viszed.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimePént. 3 Feb. 2012 - 14:01

Isten eltessen Luki!!!!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimePént. 3 Feb. 2012 - 19:25

Sajnos nem kell szombatig várnom, hanem már most választ tudok adni: ma még jobban levert a nátha, ezt az összejövetelt biztos, hogy kihagyom!
Jó szórakozást nektek.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimeSzomb. 4 Feb. 2012 - 17:49

Sajnos egészségügyi gondok miatt én sem vállalom be ezt az összejövetelt, mert nem szeretném a maradék három vizsgámat egy bax pappírzsebkendő társaságában letudni! Nektek jó szórakozást és érezzétek jól magatokat!
Wink bounce
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitimeSzomb. 28 Ápr. 2012 - 15:55

A ház szám az 17 es! Bocs ha lekéstem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti Ráááákkendrrróóóól..........   Kerti Ráááákkendrrróóóól.......... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kerti Ráááákkendrrróóóól..........
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Fórum Téma-
Ugrás: