fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Megané Trophy - Óvások.

Go down 
+5
TMS
sztyepi
Fegyver
RedDog
LehelFekete
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeHétf. 12 Dec. 2011 - 15:28

Ide írjátok az óvásokat.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeHétf. 12 Dec. 2011 - 22:15

Monaco:
1 futam, elso kor.
Szonda es Arpi elombe vagnak vissza, amikor kereztben vannak.
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeHétf. 12 Dec. 2011 - 22:53

Ovom SZTYEpit hatulrol kilokott es nem var vissza es Arpit hatulrol ugy nekem jon hogy felborulok!!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeHétf. 12 Dec. 2011 - 23:24

1es vagy 2es futam!?
Hanyadik kor?
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeKedd 13 Dec. 2011 - 0:14

Fegyver írta:
Ovom SZTYEpit hatulrol kilokott es nem var vissza es Arpit hatulrol ugy nekem jon hogy felborulok!!

Második verseny 10. kör vége felé, 6.-7. helyért.
Verseny közben is úgy éreztem, hogy ennél az esetnél nem voltam hibás ezért nem vártalak meg és miután visszanéztem az esetet, tartom magam ehhez az állításhoz. Kicsúsztál az egyik kanyarban, lassabban jöttél vissza én meg pont odakerültem mögéd, ki is húzódtam a külső ívre, de beszorítottál a falhoz, nem tudtam hova menni... Nem hagytál elég helyet nekem, így összeértünk és te megpördültél én meg nekimentem a falnak. Az így megszerzett 6. helyet rögtön el is veszítettem.

Amúgy ez az első szezonom veletek és még csak ismerkedem a szabályokkal meg az ilyen fajta versenyzéssel is. Nem volt benne semmi szándékos, elnézést ha elrontottam a versenyedet.

Döntsenek a bírák és ha úgy látják akkor vállalom a büntetést.

Üdv,
Sztyepi.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeKedd 13 Dec. 2011 - 1:11

Fegyver írta:
Ovom SZTYEpit hatulrol kilokott es nem var vissza es Arpit hatulrol ugy nekem jon hogy felborulok!!
Ne agodj Boti, a kovetkezo szezonra valahogy visszafesuk az autot. Persze az uj modba!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeKedd 13 Dec. 2011 - 10:03

"Monaco:
1 futam, elso kor.
Szonda es Arpi elombe vagnak vissza, amikor kereztben vannak."
Ezt nem ertem mi akar lenni (gondolom az alagut elotti esetrol beszelsz ,8 kanyar utan) mert nem vagok be eledbe, hagytam eleg helyet egyaltalan nem erek hozzad nem is vagyok az idealis iven siman eltudsz menni !

En is ovom Botit az 1 korben a Mirabeau (5) kanyarban hatulrol nagysebesseggel belemrongyol nekiut a korlatnak es ugy eloz meg, ha nem vagyok ott akkor nem tudta volna bevenni a kanyart ha nincs korlat akkor en is felborultam volna.

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeKedd 13 Dec. 2011 - 12:52

Arpi írta:
hagytam eleg helyet egyaltalan nem erek hozzad nem is vagyok az idealis iven siman eltudsz menni !


Nem hagytal. Ha nem fekezek beled futok. Elombe vagtal.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeKedd 13 Dec. 2011 - 14:06

... elkezdődött a buli! Megané Trophy - Óvások. 003
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeKedd 13 Dec. 2011 - 17:01


"Nem hagytal. Ha nem fekezek beled futok. Elombe vagtal."
ha nem fekeztel volna is siman elfersz !, es amugy is fekezni kellet mert sarga zaszlo volt !

Ha ien aprosagok miatt ovni kezdene mindenki akkor minden korben minden egyes embert meglehetne ovni 4-5 x, ez nem F1, telyesen mas kategoria ! a BT pedig ennek megfeleloen dontson.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeKedd 13 Dec. 2011 - 17:23

Sziasztok. Csak azért kontárkodom bele a dolgokba mert látom, hogy fajulnak el dolgok. Óvások, B.T. most röhögtettek? Van ilyen? Emberek, higgadjatok le, beszéljétek meg, mi a gond?... Most mennem kellene Bereczki Tamáshoz?... verekedjünk össze? Vagy zárassam ki a futamról? Gyors körön az idő mérőn, Monte Carloban el kezd tolatni, belém: egyértelmüen dühös leszek de ennyi, futamon úgy jön utánam, hogy ilyent ti nem láttatok, faltól falig, szerintem nem is tudta hogy van fék, egyszer úgy gondolta, hogy engem félre tesz majd oszt csak lessz valami, ezalatt 3 pozíciót vesztettem a bevásárlós autócskámmal.
1, Egyébként ha kideritettétek, hogy ki a B.T. akkor szoljatok mert érdekel!
2, A szervező alig kerűlt meg a kezdésre nem-hogy egyéb megkerűljön.
3, Amit igérhetek az az, hogy a következőt (ha lesz) jobbá varázsoljuk.
4, Azt szerettem volna, hogy ezt egy picit előtérbe helyezzük és egy dijazást meg oldani, de erre a roncsderbire nem vagyok hajlandó még emlékezni sem!
5, Rááákkkkendróóóól!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeKedd 13 Dec. 2011 - 17:53

Nekem sincs kedvem ien roncsderbihez es ez a Monakoi palya sem volt jo otlet.
Verekedes nem lessz , en csak a meglatasomat irtam le, remeljuk a kovetkezo jobb lessz.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeKedd 13 Dec. 2011 - 20:43

Hamarosan meglesz a döntés.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeSzer. 14 Dec. 2011 - 10:07

Arpi írta:


Ha ien aprosagok miatt ovni kezdene mindenki akkor minden korben minden egyes embert meglehetne ovni 4-5 x, ez nem F1, telyesen mas kategoria ! a BT pedig ennek megfeleloen dontson.

Ezutan felteszem a vak szemuvegem.

Latom lehet....
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeSzer. 14 Dec. 2011 - 10:31

Nekem szep emlekeim vannak a monacoi futamokrol.
Van szabalyzata a Megane Trophy-nak, akkor gondolom valami BT-re is gondolt(ak) a szervezo(k), hamar megalkottak a szabalyzatot, kulonben ertelmetlen volt. Szerintem elvezni kene ezt a rovid vrsengest igy unneptajt, nem egymasra mutogatni. Aki hibasnak erzi magat, el lehet intezni egy bocsanatkeressel.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeSzer. 14 Dec. 2011 - 11:55

Sas-nak igaza van ! emlekszem meg kb 2 eve mikor a WTCC - t rendeztuk akkor is sok baleset volt de senki nem ovot, nem azon van a lenyeg s mindent sokkal lazabban kellene felfogni, majd ha elkezdodik az F1 szezon akkor lehet ovni.
Allitolag ez a kupa ingyenes es barki johet kezdo halado mindenkitol nem lehet elvarni ugyanazt szabalyzat ide vagy oda, a szorakozas lenne a lenyeg.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeSzer. 14 Dec. 2011 - 12:06

Na jo, mert kezdet vilagosodni lassan a dolog, mint pirkadatkor! Laughing
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeSzer. 14 Dec. 2011 - 12:21

En egy szoval sem mondtam, hogy valaki ne jojjon....

Persze, hogy mindenki johet.
Ezxentul en is elvezni fogom a futamokat, remelem nem fogja banni utolag senki.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeSzer. 14 Dec. 2011 - 12:32

DE igen, banni fogjak, foleg Boti a festest!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeSzer. 14 Dec. 2011 - 12:47

RedDog, azt hiszem be kellene állj forgalmi rendőrnek, s szoljál komádnak is, neki szabad büntessen is a közutakon Very Happy .
-Nem pontosan arra értettem a dolgot, hogy ne élvezzük a dolgot sőt, hogy azt kellene csináljuk csak ne néhányan élvezzék néhányunk bőrén. Mert ezt nem élvezzük. Szerintem ennyi lenne a szabályzat dió hélyban. Nem? A versenyzést imádom már elvonási tünetim volta, de gyógyulok..... Az első futamon is az autóm épségért való manőverem miatt estem hátra és utána kiütöttem Sztyepit, sajnálom nem szándékosság volt, de bepörögtem s azt a szabályt alkalmaztam amit kaptam nem vártam vissza Sztyepit, nem az emlitett fiatalemberrel volt-van bajom csak így sikerűlt, ezt hallottam is párszor Vilitől, hogy én is azt csináltam, igen de velem minden futamon, időmérőn. Akkor szabjuk meg, hogy ki hányszor szabad ezt csinálja.
Még írhatnék mert van kedvem hozzá de a helyzet a legegyszerübb, mindenki viselkedjen civilizáltan a pályan és nincs probléma. Ha kiüttél valakit, várd vissza! Ennyi! Nincs kecc-pecc a hátsó a hibás, nincs ideális ív, lehet irányt válltoztatni, a hátsó eltaknyolt akkor várrjon vissza. Ha nem tette meg ezt a lépést akkor autómatikusan ki van zárva az aznapi futamról. Akkor is ha a vétket a második futamon követi el, akkor az előző helyezése is ugrott. Szerintem...
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeSzer. 14 Dec. 2011 - 14:26

Ez ok volna Luki, csak a baj ott van, hogy ki donti el ki volt a hibas? Szinte biztos, hogy egymasra mutogatas lesz belole.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeSzer. 14 Dec. 2011 - 14:29

Nem rossz szabaly. Csak nalam annyival kulombozik, hogy nem volt koccanas, egyik fiatalemberrel sem. Lefekeztem, mivel mindketten pont elottem dontottek ugy, hogy na ok indulnak, keresztbe a palyan. Ha elutom akkor en vagyok a szar. De igy .... meg annyira sem meltatnak, hogy elismerjek, mindeketto csak tamad (legjobb vedekezes a tamadas elven).

Ez van.....
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeSzer. 14 Dec. 2011 - 16:08

Ha jol megnezed nem keresztbe indulok hanem jobbra, s tobben eluttek mar es senkire nem mondtam hogy sz.. !! Senki nem tamadott egy szoval sem nem all szandekomba, csak en nem ertek egyet ien egyszeru Neutral
jojjon a buntetes legyen barmi csak ne folytassuk ezt a vitatkozast mert ertelmetlen No
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeSzer. 14 Dec. 2011 - 16:29

ÁMEN! cheers
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitimeCsüt. 15 Dec. 2011 - 17:30

EN nen akartam ovni senkit ha legalabb viszaengednek vagy varntak volna mert ez serul de lehet vezetni a joindulaton mulik az egesz tamas te mit akarsz festeni hozzad senki se szolt mit kell mindenhova beleszolni teged nem erint a dolog!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Megané Trophy - Óvások. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megané Trophy - Óvások.   Megané Trophy - Óvások. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Megané Trophy - Óvások.
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» FUN Megane Trophy
» Megané Trophy by SZENTLIGA
» Malaj GP Ovasok
» Óvások American Grand Prix - Szentliga X7
» 10 - Óvások British Grand Prix - SzentLiga X8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: