fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  I_icon_minitimeSzer. 30 Nov. 2011 - 16:54

Üdv minden ligatagnak

Én eszt unom, azt unom hogy senki nem mond semit ( senki az a modkeszitokre ertem) Nincs több türelmem versenyezni akarok. Azt gondolom hogy valami elbukott, vagy nem jo vagy egyszerüen élvezitek ezt.
A legnagyobb baj evvel az hogy evvel a kéthonapos szünettel vezteni fogunk embereket és pénzt. Tudom hogy jováhagytya a ligavezető az egy hünap ingyen tegdíjat, de az nem ér és semmit mert saját magunktól vesszük el ( a szerve most is pénzbe kerül) ..
Javaslat 1 - holnapra legyen kész a mód
Javaslat 2 - hétvégére válaszunk egy F1 módot, és versenyezzunk ugy ahogyan tettűk azt eddig. Régi szabályzat meg minden....

Remélem nem csak egyedül gondolkodom így ....
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  I_icon_minitimeSzer. 30 Nov. 2011 - 17:12

ha módot kell választani segitek, 2 nap alatt megcsinálom a KERS-DRS-st és a 3 csapatos verziót
autókat meg kiválasszuk TS-en.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  I_icon_minitimeSzer. 30 Nov. 2011 - 17:20

Bizonyos szinten Vilivel egyetertek (nem 100%), es Lehelre pedig egeszen kivancsi vagyok!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  I_icon_minitimeSzer. 30 Nov. 2011 - 17:54

Egyetertek en is, csak mar nem nagyon erdekel enyi igergetes utan, ha van valami szoljatok, de ha karacsony elott egy hettel nem keszul el akkor maradjon januar elejere.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  I_icon_minitimeSzer. 30 Nov. 2011 - 19:13

Az autós része szintet készen is van. A pályacsomagot valaki megcsinálhatná
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  I_icon_minitimeSzer. 30 Nov. 2011 - 19:26

Nem ertem mit bujtok az ujatok moge!??!?!?

Mondjatok ki Kalamnt keresitek, de o nem valaszol.
Senki mas nem tud semmit. Tamas es en mar reg megcsinaltuk a reszunket, a tobbi.....


De elore is, nem tudom ki valasztotta ki ezt a modot (CTDP2005) a X1-es szezonra. A mod nem volt jo, senki sem szerette az eros motrok miatt, plusz a CTDP lelimital egy par hozzaferesi helyet, sok mindent nehezen lehet megmodosittani.

Legkozelebb amikor a modot kell valasztani tobb mindenre oda kell figyelni, nem csak arra, hogy lattam es kessz.


@Lehel: ne kakaskodj azzal, hogy te ezt meg csinalsz, azt megcsinalsz.... erre a modra is sokmindent igertel, de annyival maradtunk.

Reszmrol mindegy mit csinaltok, de Lukacsot vagy Tamit nincs miert tamadjatok.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  I_icon_minitimeSzer. 30 Nov. 2011 - 20:27

Én még Kálmánt sem támadom, csak nem tudom mi a f... van. jo lenne versenyezni, és jo lenne minnél hamarabb, evvel a moddal avval a moddal , mind1 csak mennyunkkorbe versenyezzunk.!'!!!! pocsékoljuk a pénz, kidobott lové az ablakon mégegyszer hangsulyozom........ Nagyon szeretném, mikor Lukács haza jön el legyen döntve valami, Sajnéélnam az autofestéseket, csapattársakat elodbni, de ha nem megy Kopeczkynek akkor nem megy .
Váltani kell !!!!!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  I_icon_minitimeSzer. 30 Nov. 2011 - 22:12

Erről van szó Smile cheers cheers cheers bounce bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  I_icon_minitimeSzer. 30 Nov. 2011 - 22:35

LehelFekete írta:
Az autós része szintet készen is van. A pályacsomagot valaki megcsinálhatná
Ezt megkerlek fejtsd ki, de nem ugy mint sok mas hozzaszolasodat, hogy elmaradt a valaszod. Adhatsz te is infot, ne csak kerjetek, mert konnyen fordulhat a kocka. Ordogi karikaba kerulhetsz. Palyacsomag tudtom szerint megvan es koze is volt teve, letolto linkkel egyutt.

Amit tudnotok kell az az, hogy mindenki akar versenyezni, nemcsak ti akik irtok, hanem azok is akik nem irnak es azok is akik valaszolnak.

Ma este talalkoztam Kalmannal, nem olvas forumot egy par napja, gondjai vannak (nem a moddal kapcsolatos) es Bukit jarja. Azonkivul, holnapra saccol valamit arra, talan onlineba lesz es akkor mozdit amit meg kell.

Na Lehelke vilagosits fel kerlek!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
MOD MOD MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: