fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 UZEMEL A SZERVER

Go down 
+7
RedDog
Arpi
Fegyver
LehelFekete
TMS
willyKEE
Koolman
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimeKedd 25 Okt. 2011 - 6:31

UZEMEL A SZERVER igaz nem a vegleges uj mod valtozataval a palyak a 2010 esek egyelore ha majd elkeszul minden akkor kerul fel a vegleges valtozat addig is lehet tesztelgetni probalgatni
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimeKedd 25 Okt. 2011 - 11:06

melyik moddal uzemel a 2005 se , ctdp ??? vagy csak sima 2005 ctdp??
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimeKedd 25 Okt. 2011 - 11:12

Amint lattam a SERVER EDITION kell.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimeKedd 25 Okt. 2011 - 21:00

fel kéne tegyétek ide a pályát mert nekem nincs meg Very Happy
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimeKedd 25 Okt. 2011 - 21:54

Valamelyik topikba benne vannak.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimePént. 28 Okt. 2011 - 17:51

eddig 10 versenyzo probalta ki a versenyg;épeket ........ miert ilyen kevesen ???
Minnél több visszajelzés annál jobb nem __???
Gyertek minnél többeenn a pályára vegyük észre a problémákat ...... köszi .... mindenkinek szerettem volna szolni nem csak az ujjaknak .... nekik pedig foleg Smile
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimePént. 28 Okt. 2011 - 20:02

Szerintem sokan nem tudnak rola, es soknak nincs meg a MODja.
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimePént. 28 Okt. 2011 - 20:33

Ha ez a mod igy marad en nem fogok versenyezni olyan mintha jegen mennel!!!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimePént. 28 Okt. 2011 - 20:39

en is igy voltam amig kaptam egy jo beallitast, most mar lehet egesz jol menni, az egesz a beallitastol fugg, telyesen maskepp kell alitani mint az RFT modban.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimePént. 28 Okt. 2011 - 20:41

Arpi írta:
en is igy voltam amig kaptam egy jo beallitast, most mar lehet egesz jol menni, az egesz a beallitastol fugg, telyesen maskepp kell alitani mint az RFT modban.

+1.

Meg nem volt idom sokat tesztelni, fel koroket mentem, de egesznek jegyezte... Amig kaptam 1 setuppot
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimePént. 28 Okt. 2011 - 21:07

en mentem vagy 60-70 kort, amelyekbol csak a felvezeto sikerult. A mert koron mindig csuszkaltam, emrt melegedtek a hatszo gumik. Nehezen de rajottem a beallitasi stikire.
Arpinak igaza van, ha ugy probalkozol a beallitasokkal, mint a RFT-ben, akkor nem fog menni.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimePént. 28 Okt. 2011 - 21:56

Fegyver írta:
Ha ez a mod igy marad en nem fogok versenyezni olyan mintha jegen mennel!!!

Egyetértek a csapattársammal, én is kényszerülnék kiszállni ha így maradnak a dolgok, ez nem verseny hanem korcsolya.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimePént. 28 Okt. 2011 - 22:05

Vasárnap lesz egy kis időm és akkor én is kiprobálom. Megprobálok egy beállítást összedobni és felrakni ide.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimePént. 28 Okt. 2011 - 22:06

Amúgy a csúszkálás az természetes a V10-es motort nem lehet összehasonlítani a V8 al. Nyugi hozzászoktok viszonylag hamar.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimePént. 28 Okt. 2011 - 22:24

Mi ez a sok siras hello! Lassan oviban erzem magam.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimePént. 28 Okt. 2011 - 23:05

esetleg elsokerék meghajtás kellene akkor nem csuszkálna ...mit szoltok __???? ne vicceljetek gyerekek ez a mod az rft-hez képest sokkkal magasabban van , azaz sokkal jobb minnden szempontbol. Szokatlan igen .... egy picit nehéz is igen .... de szeretünk teztelni nem .. foleg Boti ... megoldast kell keresni , nem kell egyből kukázni vagy kiszálni ..... milyen dolog ez ... egy picit nehezebb hála az istenntek ,.. ha hibázol , hamarabb adsz gázt kicsuszik .... igen ... ( két mért köröm van ) de attól jó ,
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimeSzomb. 29 Okt. 2011 - 9:58

Igen. Very Happy Ez ismerős, Vili. Kórea története, Lukács modra. Ha valaki ki akar szálni az most tegye meg. Leheltől szinte már vártam. Boti a mult szezonba azt hangoztatta hogy ez az auto egy szekér mert nem gyors, most megy mint az állat, akkor nem értem, de tényleg. Ez a mod sokkal másabb mint a szekér kategoria, úgy érzem jobban adja magát, valóságosabbnak tűnik. Talán valaki azt hiszi nekem vagy másnak jobb, lesz? Nem.
Valaki tudja, hogy hol találom a Koreai cikket? Elolvasnám. Köszike, ha valaki tud segíteni.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimeSzomb. 29 Okt. 2011 - 11:53

Panaszosokhok szolvan, aki elegedetlen, az nezem meg az Ausztral debutalasomat a teljes 13 korrel egyutt. Amit ott muveltem az tiszta muveszet, es ha azok utan sem adtam fel es biztam a dolgokban, akkor nem lattom miert lenne mas veletek is akik panaszkodtok. Tobbet voltam palyan kivul mint rajta, Plusenko majdnem hogy irigyelte is a szereplesem. Ez a szituacio hasonlitt arra mintha elolrol kezdene mindenki a vezetest. Ami nagyon fontoss nezetek meg melyik beallitas mi az, mert ha megszokas szerint allitotok, mert tudjatok, hogy melyik mezoben kb milyen beallitas kell akkor nagyott tevedtek, mert vannak felcserelt mezok, csak el kell olvasni melyik mezo mi az.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimeSzomb. 29 Okt. 2011 - 13:01

a kezdeti "nagyoncsuszkalast" megoldotta egy kicsit nagyobb leszoritoero es a valto allitgatasa.
Boti, Lehel probalkozzatok ezekkel.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimeVas. 30 Okt. 2011 - 12:56

LehelFekete írta:
Fegyver írta:
Ha ez a mod igy marad en nem fogok versenyezni olyan mintha jegen mennel!!!
Egyetértek a csapattársammal, én is kényszerülnék kiszállni ha így maradnak a dolgok, ez nem verseny hanem korcsolya.

Na mi lett Lehelke, megtaltosodtal?

1:45.108

Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimeVas. 30 Okt. 2011 - 15:19

Tamas írta:
LehelFekete írta:
Egyetértek a csapattársammal, én is kényszerülnék kiszállni ha így maradnak a dolgok, ez nem verseny hanem korcsolya.

Na mi lett Lehelke, megtaltosodtal?

1:45.108

Lehelnek gyakran gyorsabban jár az ujja ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimeVas. 30 Okt. 2011 - 15:38

Smile
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimeVas. 30 Okt. 2011 - 15:44

A lenyeg az, hogy jol becsusztatta. Lehet, hogy lagy keverek helyet korcsolyat hasznaltal, de sikerult mindenkep.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég
avatar



UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimeHétf. 31 Okt. 2011 - 17:17

10_Bahrain.gdb mismatch
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitimeHétf. 31 Okt. 2011 - 17:46

Itt a kert file!

Bahrein.gdb
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





UZEMEL A SZERVER Empty
TémanyitásTárgy: Re: UZEMEL A SZERVER   UZEMEL A SZERVER I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
UZEMEL A SZERVER
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Új Szerver
» Planet-es szerver....
» Szerver ajánlat
» Szerver kezeles Brasil GP
» Clan Home Szerver

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: