fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Sportszerűtlen magatartás óvása

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Sportszerűtlen magatartás óvása Empty
TémanyitásTárgy: Sportszerűtlen magatartás óvása   Sportszerűtlen magatartás óvása I_icon_minitimeKedd 13 Szept. 2011 - 9:24

[quote name="Szonda Hunor"]B*zd meg, téged jól megb*sztak a rajtnál! Amúgy tényleg sajnálom Sad Luki is repült volna, ha te nem vagy ott szerintem.

Azt hiszem az én óvásomról (Szingapúr) is lehetne készíteni egy ilyent, hogy a B.T. LÁSSA ... !!![/quote]

Ez a bejegyzés egy kommentként jellent meg a honlapn én ezt szeretném hozzáfűzni:

Kedves Szonda Barátom!
A szabályzat betartása egy roppant fontos dolog, egy ilyen közösségben és ha valami nem elég szabályozott akkor lép működésbe a Bíroi Testület akik abban a pillanatban maguk a szabályzat ha úgy tetszik. És ha a BT döntésével nem értesz egyet van a fellebezés intézménye, ami nem abból áll hogy "fellebezek" beírom hatszor a fórumba, hanem érveket sorakoztatok fel az óvásom mellet, pl azért tartom balesetnek, mert besárgult a bal hátsó felfüggesztésem . Na te ilyet nem tettél, mert semmien érved nincs az adott eset fellebezésére. Ami az esetet illeti mégegyszer elmondom azért történik ütközés szerű a két autó közöt, mert két forgásban lévő kerék összeért és mivel mindkét kerék egyforma irányba fordul, ugyanabban az időben létrejön egy interakció a két kerék közt ami már fizika és így egy simma koccanasnak ami versenybalesetnek minősűl egy felfokozottabb formáját láthatjuk a fizikai hatásoknak köszönhetően. Nos így itélt a BT, nem lévén egyéb érv nem volt amiért felülvizsgálni az esetet így a döntés végleges azaz SZABÁLY ÉRTÉKŰ! Nos itt a bibi azt látom egy hete, hogy nem vagy képes a Szabályt azaz egy végleges megfellebezhete tlen BT döntést betartani azaz tiszteletben tartani, így én kénytelen vagyok a BT figyelmét felhívni Szonda Hunor sportszerűtlen magatartására amivel minimum egy utolsó figyelmeztetést szerintem megérdemel ez esetben. Kedves BT tagok lehet véleményezni.
Fair play first!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Sportszerűtlen magatartás óvása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sportszerűtlen magatartás óvása   Sportszerűtlen magatartás óvása I_icon_minitimeKedd 13 Szept. 2011 - 14:52

Jól van Kálmán ... én veled nem fogom tudni megértetni úgy látom soha, hogy én azért voltam felháborodva, mert a replay-en nem az látszik, amit a B.T. írt! (még egyszer utoljára elmondom: a B.T. szerint Ápri azért jön belém, mert Boti megüti. Ez nem igaz, mert mielőtt Árpit megüti Boti, s belém jön, azelőtt már egyszer eltalál!)
Ha nem érted mit akarok mondani, akkor én nincs mit csináljak (vitázni nem érdemes, mert nem reagálnak arra, amit mondani akarok, úgy látszik ...).
Lezártam.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Sportszerűtlen magatartás óvása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sportszerűtlen magatartás óvása   Sportszerűtlen magatartás óvása I_icon_minitimeKedd 13 Szept. 2011 - 19:54

Az a helyzet hogy nem vitazunk vagy legalabb is a BT vel nm lehet vitazni en A Fegyveres Boxbejaratnal dontorttem csak de a masiknal tolmacsolom a BT donteset csak az minosul beledmenesnek amikor Boti beledloki a masik az nem minosul semminek mert kerek kereket er ERTED es igen azert Ovlak mert te vitazol a BT vel ami kicsit eros es nem tartod tiszteletben a dontest nem lezarni kell hanem elfogadni a dontest a SZABALYT .
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Sportszerűtlen magatartás óvása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sportszerűtlen magatartás óvása   Sportszerűtlen magatartás óvása I_icon_minitimeHétf. 19 Szept. 2011 - 9:44

En vagyok egyedul BT tag????
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sportszerűtlen magatartás óvása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sportszerűtlen magatartás óvása   Sportszerűtlen magatartás óvása I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sportszerűtlen magatartás óvása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga 10-
Ugrás: